Sanepid ukarał za wizytę Jarosława Kaczyńskiego

Aktualizacja: 2011-09-23 8:27 pm

Piekarnia w Tursku (woj. wielkopolskie), którą 20 września odwiedził Jarosław Kaczyński, została upomniana przez sanepid, który twierdzi, że uczestnicy konferencji nie mieli wymaganej odzieży ochronnej.

Mimo że właściciel piekarni tłumaczy, że dziennikarze mieli wydzieloną strefę a Prezes PiS był schludnie ubrany i dlatego nie musiał mieć obowiązkowego fartucha, sanepid podtrzymał decyzję o upomnieniu.

Ma ono zostać wręczone podczas kontroli. Właściciel piekarni uważa, że cała sytuacja to zwyczajne „czepianie się”. Czyżby kara za podjęcie Prezesa PiS?

Źródło: TVP INFO

Za: MyPiS.org (23 Wrzesień 2011) -- [Org. tytuł: « Sanepid ukarał za wizytę Jarosława Kaczyńskiego?»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=44228 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]