Twarz Juszczenki w spocie o Kaczyńskich to błąd – ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Aktualizacja: 2011-08-5 10:55 am

Albo głupota, albo zła wola decydowała kierowała tymi, którzy w 2-minutowym spocie filmowym, emitowanych w różnych telewizjach, umieścili twarz skompromitowanego prezydenta Wiktora Juszczenki, który uderzył po twarzy cały narów polski, gloryfikując Bandere, Szuchewycza i UPA.

Dobrze wiem, że w w PiS – pomimo ucieczki Pawła Kowala i Michała Kamieńskiego, którzy robili co mogli, aby wepchnąć Lecha Kaczyńskiego w objęcia Juszczenki – ciągle są osoby, które wierzą w sojusz z ukraińskim obozem “pomarańczowych”. Niech przed wyborami powiedzą głośno i uczciwie, czy są po stronie rodzin pomordowanych Polaków, czy po stronie tych, co wychwalają katów.

Przy okazji przypominam apel do Marka Kuchcińskiego, szefa klubu poselskiego PiS, o oddanie orderu przyjętego od Juszczenki

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=2642

Jeżeli PiS chce liczyć na głosy Kresowian i ich potomków, a także osób walczących o prawdę historyczną, musi w tej sprawie zająć jednoznaczne stanowisko.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=41719 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]