Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: skandalizująca nauczycielka pracuje na katolickiej uczelni

Latynoska nauczycielka Bianca Laureano, która popiera obsceniczne pokazy seksu na lekcjach i zachęca do aborcji, pracuje w katolickim koledżu, założonym przez Siostry Miłosierdzia – Mount Saint Vincent College w stanie Nowy Jork.

Laureano jest stałym współpracownikiem proaborcyjnej strony internetowej RH RealityCheck.com i twórczynią strony LatinoSexuality.com.

Stowarzyszenie im. kard. Newmana (CNS) podkreśla, że Laureano „zażarcie” i ordynarnie zwalcza akcję episkopatu amerykańskiego wymierzoną w wykorzystywanie kobiet.

Latynoska nauczycielka gorąco popiera prostytucję i broni nauczyciela psychologii, który oferuje na swoich zajęciach w Northwestern University pokazy seksu.

W kwietniu Laureano przechwalała się na swoim blogu, pisząc w jaki sposób udało jej się włączyć do zajęć przez nią prowadzonych pornograficzny wizerunek Matki Bożej zatytułowany „The Liberation of Mary”. Zdjęcie miało posłużyć do odkrywania „pozytywnego seksu” wśród młodzieży latynoskiej studiującej na uniwersytecie stanowym Maryland.

Pomimo skarg na nauczycielkę koledż Mount Saint Vincent nie zrezygnował z jej usług. Zajęcia z seksualności mają być prowadzone na uczelni także w przyszłym roku. Szkoła znajduje się w archidiecezji Nowego Jorku. Jak dotychczas kuria nie podjęła działań przeciwko Laureano.

Stowarzyszenie im kard. Newmana zachęca do słania protestów na adres uczelni i kurii, domagając się zerwania współpracy z nauczycielką, która niszczy reputację katolickiej uczelni.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS


Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami! Matko Boska Bolesna, módl się za nami!

Za: PiotrSkarga.pl (2011-08-03) | http://www.piotrskarga.pl/ps,7640,2,0,1,I,informacje.html