Terroryści z socjalistycznej organizacji Antifa – bezkarni. Prokuratura umorzyła śledztwo

Aktualizacja: 2011-05-12 2:47 pm

Jak dowiedział się portal Fronda.pl, Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie umorzyła śledztwo ws. pobicia osób jadących 11 listopada 2010 r. pociągiem na warszawski Marsz Niepodległości. Nie podano uzasadnienia tej decyzji.

/

W ubiegłoroczne Narodowe Święto Niepodległości grupa zamaskowanych napastników wtargnęła do pociągu na trasie Bydgoszcz – Warszawa i zaatakowała gazem pieprzowym, pałkami teleskopowymi, młotkami i innymi niebeszpiecznymi narzędziami osoby, jadące na Marsz Niepodległośći. Media o całej sprawie informowały dość oszczędnie, nie wspominając o tym, że napastnicy są aktywistami “Antify”, a zaatakowane osoby wywodzą się z różnych środowisk (w relacjach figurowały jako “ONR-owcy”). Jedynie portale Fronda.pl, Niezalezna.pl, Interia.pl (piórem Rafała Ziemkiewicza) i inne prawicowe gazety oraz portale rzetelnie poinformowały o wydarzeniu. Sprawie był również poświęcony odcinek programu “Warto Rozmawiać”, emitowanego wówczas w TVP1.

Prokuratura umorzyła śledztwo, mimo, że napastnicy pozostawili “ślady” w internecie, chwaląc się swoim “wyczynem”. Jak wiadomo, dzięki wpisowi na forum można zabezpieczyć numer IP użytkownika i ustalić jego adres.

Poniżej zamieszczamy link do zrzutu ekranu z forum stowarzyszenia Młodzi Socjaliści (www.mlodzisocjalisci.pl): [link]

AM

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « "Antifa" nadal bezkarna? Prokuratura umorzyła śledztwo»]
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=37640 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]