Aktualizacja strony została wstrzymana

Profesor Pieronek – największy polski antykaczysta, biskup tysiąclecia! – Janusz Wojciechowski

Profesor Pieronek też postanowił dokopać Kaczyńskiemu i oznajmił, że prezes PiS idzie do władzy po trupach.
Tą wypowiedzią Czcigodny Profesor dołączył do grona wybitnych antykaczystów, takich jak Leszek Miller, Janusz Palikot czy Stefan Niesiołowski.
Co tam dołączył – on ich o parę długości przebił!

Po trupach do władzy…. mocno powiedziane!
Przecież już samo parcie do władzy i chęć politycznych zwycięstw jest u polityka cechą naganną.
Taki na przykład Tusk, Komorowski, czy Napieralski na władzę nie napierają. Jedynym, który prze, jest Kaczyński. I to jak prze – po trupach!
Czcigodny Profesor nie wskazał, jakimi to konkretnie trupami usłał Kaczyński swoje drogę do władzy i jak gęsto ją zaścielił, ale nakreślił obraz polityka okrutnego i złego, który w walce o władzę gotów jest zabijać i maszerować po0 trupach, nawet ich nie przeskakując.

Leszek Miller zarzucił niegdyś Kaczyńskiemu, ze chce władzy dla zemsty. Niesiołowski przypisał mu odpowiedzialność za mord łódzki (to Kaczyński był winien, bo nie było go w Łodzi i działacz Platformy zmuszony był zamordować zastępczo Marka Rosiaka).
Czynione są też sugestie, że Jarosław Kaczyński odpowiada za katastrofę w Smoleńsku, bo wywierał presję na brata, brat na generała, a generał na pilota.
Są czynione takie zakamuflowane aluzje, że Kaczyński ma krew na rękach, ale żeby tak wprost przypisać mu marsz po trupach – tego jeszcze w Polsce nie było.
W rankingu polskiego anytykaczyzmu profesor Pieronek wysunął się zdecydowanie na pierwsze miejsce. Nawet Palikot, owszem, nawoływał, żeby Kaczyńskiego wypatroszyć, ale nie przypisywał mu licznych zbrodni.

Gdy Henryka Krzywonos opieprzyła Kaczyńskiego, że niszczy pamięć brata – na długie miesiące stałą się bożyszczem mediów i gwiazdą salonów. Książka, laudacje, człowiek roku, kobieta stulecia….
Już słyszę te fanfary, już widzę te laury, które ozdobią posiwiałe skronie profesora Pieronka, po tym jak spiorunował Kaczyńskiego.
Bo przecież tak dosadnie nikt jeszcze Kaczyńskiemu nie powiedział.
I to kto – biskup!
I kiedy – w Wielkanoc, w Dzień Zmartwychwstania Pańskiego!

Profesor Pieronek, lider antykaczyzmu, ani chybi obwołany zostanie biskupem tysiąclecia!

Janusz Wojciechowski

Za: JanuszWojciechowski blog | http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/Profesor-Pieronek-najwiekszy-p,2,ID426190043,n

Skip to content