Aktualizacja strony została wstrzymana

Już można. Kto pierwszy na pokład?

Słowo honoru, że sobie tego nie wymyśliłem. Cytuję in extenso za „Rzepą”. Na wypadek gdyby ktoś nie wiedział, dlaczego arcymistrz literatury absurdu Sławomir Mrożek poczuł się pokonany przez polską rzeczywistość, i wyemigrował z powrotem do Francji. – Stary Wiarus

Prezydent może latać tupolewem

katk 19-04-2011, ostatnia aktualizacja 19-04-2011 12:27

Najważniejsze osoby w Polsce mogą już podróżować polskim Tu-154M – podała rosyjska Federacja Agencji Transportu Lotniczego

autor: Radek Pasterski
źródło: Fotorzepa
Polski Tupolew

W połowie marca Rosawiacja wstrzymała użytkowanie rosyjskich Tu-154M. W reakcji Bogdan Klich, szef MON uziemił także polski samolot.

Na początku kwietnia badania eksperyment, przeprowadzane na tupolewie o numerze bocznym 102, pokazały, że maszyna spełnia zalecenia związane z bezpieczeństwem lotów. Teraz decyzją rosyjskiej federacji może zostać dopuszczony do eksploatowania przez najważniejsze osoby w państwie.

Polskie Radio

Za: Rzeczpospolita – www.rp.pl/artykul/645408_Prezydent-moze-latac-tupolewem.html

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Już można. Zagrożenie minęło. Osoby, które nie powinny latać samolotami rządu RP – czyli sprawować władzy w Polsce  – już nie będą latały. Nigdy. Ci co pozostali – nie stanowią (na razie) zagrożenia.

Za: W Temacie Maci, czyli Backup Wiarusa (wtorek, 19 kwietnia 2011) | http://staryw.blogspot.com/2011/04/juz-mozna-kto-pierwszy-na-pokad.html | Już można. Kto pierwszy na pokład?

Skip to content