Strajk głodowy księży w obronie praw nielegalnych imigrantów

Aktualizacja: 2006-05-18 12:00 am

Dziesięciu księży ze stanu Illinois ogłosilo o rozpoczęciu stajku głodowego na znak solidarności z nielegalnymi imigrantami. Jeden ze strajkujących, ks. Brendan Curran z parafii św. Piusa z Chicago, oświadczył, że strajk będzie trwał dopóki zostaną przyjęci przez przewodniczącego Izby Reprezentantów Dennisa Hastert celem omównienia zagadnień imigracyjnych.

KOMENTARZ BIBUŁY: Jakoś “dziwne”, że tego typu księżom-marksistom nawet do głowy nie przychodzi żeby tak mocno zaprotestować przeciwko aborcji. Gdyby z taką samą determinacją włączyli się oni w potępnienie plagi aborcji, gdyby zaczęli o tym mówić na kazaniach, gdyby zechcieli pociągnąć wiernych do akcji i modlitw antyaborcyjnych, gdyby biskupi razem wezwali wszystkich wiernych do jednoznacznej postawy – legalizacja aborcji zniknęłaby w ciągu jednego dnia. Ale nie zanosi się na to, przynajmniej nie w wyniku nacisku Kościoła amerykańskiego.

Zareaguj i sprzeciw się diabolicznej polityce prowadzonej przez biskupów i księży – powiedz NIE imigrantom napływającym z innych cywilizacji!
Powiedz NIE wszystkim nielegalnym imigrantom!

Czytaj również:

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=359 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]