Strajk głodowy księży w obronie praw nielegalnych imigrantów

Dziesięciu księży ze stanu Illinois ogłosilo o rozpoczęciu stajku głodowego na znak solidarności z nielegalnymi imigrantami. Jeden ze strajkujących, ks. Brendan Curran z parafii św. Piusa z Chicago, oświadczył, że strajk będzie trwał dopóki zostaną przyjęci przez przewodniczącego Izby Reprezentantów Dennisa Hastert celem omównienia zagadnień imigracyjnych.

KOMENTARZ BIBUŁY: Jakoś „dziwne”, że tego typu księżom-marksistom nawet do głowy nie przychodzi żeby tak mocno zaprotestować przeciwko aborcji. Gdyby z taką samą determinacją włączyli się oni w potępnienie plagi aborcji, gdyby zaczęli o tym mówić na kazaniach, gdyby zechcieli pociągnąć wiernych do akcji i modlitw antyaborcyjnych, gdyby biskupi razem wezwali wszystkich wiernych do jednoznacznej postawy – legalizacja aborcji zniknęłaby w ciągu jednego dnia. Ale nie zanosi się na to, przynajmniej nie w wyniku nacisku Kościoła amerykańskiego.

Zareaguj i sprzeciw się diabolicznej polityce prowadzonej przez biskupów i księży – powiedz NIE imigrantom napływającym z innych cywilizacji!
Powiedz NIE wszystkim nielegalnym imigrantom!

Czytaj również:

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content