Jarosław Marek Rymkiewicz: „Zapraszam na tę rozprawę wszystkich, którzy chcą żyć w Niepodległej Polsce”

Zgodnie z zapowiedzią, opublikowaną jesienią ubiegłego roku, zawiadamiam, że pierwsza rozprawa w procesie, który wytoczyła mi „Gazeta Wyborcza” za wypowiedź, zamieszczoną w „Gazecie Polskiej” odbędzie się 17 marca 2011 r. o godz. 11.20, w Sądzie Okręgowym w Warszawie, IV Wydział Cywilny, przy al. Solidarności 127 w sali 219.

To będzie proces, który pokaże, na czym polega i jak wygląda wolność słowa w tym państwie, w którym teraz żyjemy, a które miało być – Niepodległą Polską. Swoich przeciwników „Gazeta Wyborcza” może do woli lżyć i znieważać – nazywając ich nacjonalistami, faszystami, oszołomami czy antysemitami. Mnie np. nazywano tam ideologiem skinów oraz stalinistą – ale niech ktoś powie choć jedno słowo prawdy o tych panach – O, na to oni nigdy się nie zgodzą. Są nietykalni, a dlaczego? Dlatego, że umówili się przy okrągłym stole z komunistami, że to oni będą tu rządzić. Ale nie będą – bo to jest nasz kraj.

Zapraszam na tę rozprawę wszystkich, którzy chcą żyć w Niepodległej Polsce.

Jarosław Marek Rymkiewicz

Za: wPolityce.pl | http://wpolityce.pl/view/7982/Jaroslaw_Marek_Rymkiewicz____Zapraszam_na_te_rozprawe_wszystkich__ktorzy_chca_zyc_w_Niepodleglej_Polsce_.html

Skip to content