Seks oralny i mastrurbacja tematem dla ONZ

Podczas obrad ONZ-owskiej Komisji ds. Statusu Kobiet amerykańscy nauczyciele przekonywali, że należy wprowadzić „graficzną” edukację seksualną, na której dzieci dowiadywałyby się czym jest orgazm i seks oralny.

W tym roku Komisja ma się zajmować kwestią „dostępu”  kobiet i dziewcząt do „edukacji, nauki i nowych technologii.” Diane Schneider z  „National Education Association” (NEA), największego związku zawodowego nauczycieli w USA, zaproponowała na sesji dotyczącej homofobii i transofobii,  by na edukacji seksualnej na całym świecie omawiać i graficznie prezentować takie kwestie jak seks oralny, masturbację czy orgazm. Jej zdaniem należy wprowadzić taką edukację seksualną do middle school (amerykański odpowiednik gimnazjum) i high-school (liceum). Schneider przekonywała, że to pomoże przełamać religijne uprzedzenia w kwestii homoseksualizmu.

Jeden z dyskutantów z Belgii zaznaczył, że aby zmienić nastawienie ludzi do homoseksualizmu czy transeksualizmu potrzebna jest zmiana prawa. Powiedział też, że antydyskryminacyjne działania belgijskiego rządu spowodowały zmianę nauczania w szkołach, które są teraz „pozytywnie nastawione do postulatów LGBT”.

Podczas dyskusji zaprezentowano również przewodnik „Edukacji seksualnej” UNESCO, który rekomenduje wprowadzenie w 193 państwach członkowskich edukacji seksualnej dla dzieci nawet poniżej jednego roku życia. W dokumencie zalecono, by rodzice kupowali swoim dzieciom lalki „o prawidłowej budowie anatomicznej” oraz wspierali masturbację. Autorzy raportu napiętnują „homofobię” i promują homoseksualizm, przestrzegając rodziców przed „odwodzeniem dzieci od ich tożsamości seksualnej, jeśli wykazują zainteresowanie tożsamością inną niż tradycyjna”.

Ł.A/ LifeSiteNews

Za: Fronda | http://fronda.pl/news/czytaj/seks_oralny_i_mastrurbacja_tematem_dla_onz

Skip to content