Seks oralny i mastrurbacja tematem dla ONZ

Aktualizacja: 2011-03-4 9:05 am

Podczas obrad ONZ-owskiej Komisji ds. Statusu Kobiet amerykańscy nauczyciele przekonywali, że należy wprowadzić „graficzną” edukację seksualną, na której dzieci dowiadywałyby się czym jest orgazm i seks oralny.

W tym roku Komisja ma się zajmować kwestią “dostępu”  kobiet i dziewcząt do „edukacji, nauki i nowych technologii.” Diane Schneider z  “National Education Association” (NEA), największego związku zawodowego nauczycieli w USA, zaproponowała na sesji dotyczącej homofobii i transofobii,  by na edukacji seksualnej na całym świecie omawiać i graficznie prezentować takie kwestie jak seks oralny, masturbację czy orgazm. Jej zdaniem należy wprowadzić taką edukację seksualną do middle school (amerykański odpowiednik gimnazjum) i high-school (liceum). Schneider przekonywała, że to pomoże przełamać religijne uprzedzenia w kwestii homoseksualizmu.

Jeden z dyskutantów z Belgii zaznaczył, że aby zmienić nastawienie ludzi do homoseksualizmu czy transeksualizmu potrzebna jest zmiana prawa. Powiedział też, że antydyskryminacyjne działania belgijskiego rządu spowodowały zmianę nauczania w szkołach, które są teraz „pozytywnie nastawione do postulatów LGBT”.

Podczas dyskusji zaprezentowano również przewodnik „Edukacji seksualnej” UNESCO, który rekomenduje wprowadzenie w 193 państwach członkowskich edukacji seksualnej dla dzieci nawet poniżej jednego roku życia. W dokumencie zalecono, by rodzice kupowali swoim dzieciom lalki „o prawidłowej budowie anatomicznej” oraz wspierali masturbację. Autorzy raportu napiętnują „homofobię” i promują homoseksualizm, przestrzegając rodziców przed „odwodzeniem dzieci od ich tożsamości seksualnej, jeśli wykazują zainteresowanie tożsamością inną niż tradycyjna”.

Ł.A/ LifeSiteNews

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=33845 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]