Aktualizacja strony została wstrzymana

Belgijscy biskupi oddają kościoły muzułmanom

Belgijscy biskupi, za zgodą kardynała Godfrieda Danneelsa, udostępnili kościoły katolickie muzułmańskim imigrantom. W obłędnej (i politycznie wysoce błędnej!) walce biskupów z władzami chcącymi zaostrzyć politykę imigracyjną, biskupi otworzyli kościoły, dokąd udają się muzułmanie, gdzie mieszkają i odprawiają w nich swe modły. Na oczach wszystkich następuje profanacja miejsc świętych, profanacja świątyń! W kościołach belgijskich rozwieszone zostały muzułmańskie flagi, ołtarze zostały przesunięte, figury Matki Bożej zasłonięte, a Muzułmanie swobodnie odmawiaja swe bluźniercze modły do Allaha. Świadkowie widzieli rozpalanie ognisk w świątyniach.

Działanie biskupów belgijskich woła o pomstę do Nieba! Biskupi-apostaci, ci sami którzy doprowadzili do obecnej sytuacji kryzysowej, gdzie ułamek procenta ludzi uczęszcza na msze, a dla większości Kościół z Jego niezmienną Nauką jest już odległą przeszłością – teraz dopuszczają do profanacji świątyń bożych. Czy można spodziewać się ekskomunikacji takich biskupów ?- pytanie retoryczne. W dzisiejszych czasach „ekskomunikuje” się bowiem tych, którzy dbają o zachowanie ciągłości Tradycji i wypełniają Naukę Kościoła.

Zareaguj i sprzeciw się diabolicznej polityce prowadzonej przez biskupów – powiedz NIE imigrantom napływającym z innych cywilizacji!
Powiedz NIE wszystkim nielegalnym imigrantom!

 


Flagi muzułmańskie rozwieszane w belgijskich kościołach

 


Namioty, w których mieszkają imigranci muzułmańscy, ustawione w belgijskich kościołach. W namioty wyposażyły ich organizacje katolickie, przekazując im również odbiorniki radiowe i telewizyjne.

Photo Source: http://www.brusselsjournal.com/node/1053

 

 

Libijski przywódca Muammar al-Kadafi, w wywiadzie udzielonym 10 kwietnia br. dla telewizji Al-Jazeera:

„Mamy 50 milionów Muzułmanów w Europie. To są znaki, które zaświadczają, że Allah przyznaje zwycięstwo Islamowi w Europie – zwyciestwo bez mieczy, bez karabinów, bez konwisty. Pięćdziesiąt milionów Muzułmanów w Europie przmieni ją w Muzułmański kontynet w przeciągu kilku dekad.[…]

Allah mobilizuje Muzułmański naród turecki, by Turcja została przyjęta do Unii Europejskiej. To jest dodatkowe 50 milionów Muzułmanów, co da nam razem 100 milionów Muzułmanów w Europie. Albania, która jest muzułmańskim krajem, już należy do Unii Europejskiej, Bośnia, która jest kolejnym krajem muzułmańskim, również jest już w Unii Europejskiej. Połowa obywateli tych krajów to Muzułmanie”.

Źrodło: http://www.memritv.org/Transcript.asp?P1=1121

 

 

Zob. również: Kardynał McCarrick modli się do Allaha!

 

Skip to content