Meksykański ksiądz zamordował i pociął na kawałki swoją kochankę w ciąży

Aktualizacja: 2006-04-20 12:00 am

Ksiądz w meksykańskim mieście Nezahualcoyotl został oskarżony o zamordowanie i pocięcie na kawalki swej kochanki, po tym jak dowiedział się, że jest ona w ciąży.

Po odprawieniu wielkanocnej Mszy św., 42-letni ksiądz Cesar Torres z parafii Najświętszego Serca Jezusa w Nezahualcoyotl mieszczącej się na przedmieściach Mexico City, zamordował 22-letnią Veronica Andrade Salinas gdy przyszła ona na plebanię z wiadomością o swej ciąży i prosząc o pieniądze.

Prokurator Generalny Abel Villicana odczytał oświadczenie podpisane przez ks. Torres, w którym przyznaje się on do popełnienia morderstwa.

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=308 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]