Naiwność generała Kozieja?

Aktualizacja: 2011-01-18 12:08 am

Nie bardzo mi się chce wierzyć w naiwność dobiegającego już siedemdziesiątki generała Stanisława Kozieja, szefa BBN.

Mówiąc dzisiaj w „Radiu zet”, że „zwracanie uwagi na alkohol we krwi gen. Błasika było “olbrzymim błędem” Tatiany Anodiny. – W tym raporcie fakt mógł być odnotowany, ale powtarzać go dwu- lub trzykrotnie w czasie tej konferencji to była manipulacja, zwracanie uwagi”,generał chyba stosuje dyplomatyczne „czary-mary”.

Wiadomo, bowiem, że generalica Anodina na owej konferencji prasowej poświęconej prezentacji raportu MAK była tak wolna, niezależna, demokratyczna i pluralistyczna jak cała Federacja Rosyjska, w której zamieszkuje.

Można z góry założyć, że podobny „błąd” popełni niedługo szef prokuratury rosyjskiej, Jurij Czajka, zasłużony żołnierz Putina, oddelegowany na ten jakże ważny odcinek, kiedy zademonstruje ustalenia prokuratorskiego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Białoruś jest takim krajem w sam raz, nie za dużym, nie za małym, o którym można z całą stanowczością i odwagą mówić o łamaniu praw człowieka i demokracji, przez reżim straszliwego Łukaszenki.

Jeżeli zaś chodzi o Putina to oczywiście w TVN-e możemy go ujrzeć jak z butelki karmi małe łosie, ratuje wieloryby szare i gasi własnoręcznie pożary w rejonie Riazania.

Wracamy w błyskawicznym tempie do czasów Bieruta z sarenką na rękach.

Mirosław Kokoszkiewicz

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=30759 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]