Aktualizacja strony została wstrzymana

Kardynał McCarrick modli się do Allaha!

„W imię Allaha, miłosiernego i litościwego Boga – módlmy się.”* – wołał we wrześniu 2005 roku kardynał Theodore McCarrick podczas uroczystości powitalnych króla Jordanii King Abdullah II i królowej Rania, na uniwersytecie Catholic University w Waszyngtonie.

* Dokładny cytat: „„May Allah … guide and protect you, your family, and your beloved country…. In the name of Allah, the merciful and compassionate God, we pray.”

KOMENTARZ BIBUŁY: Przytaczamy cytat po angielsku, aby nie było nieporozumień. To, że biskupi amerykańscy, wraz z liberalnym kardynałem McCarrick stracili wiarę w Boga w Trójcy Jedynego, to oczywiste i wielokrotnie potwierdzone wypowiedziami i działaniami. Ale to, że Watykan nie reaguje od dziesiątek lat na takie przypadki, może świadczyć i o tym, że i tam Wiara nie jest już w centrum zainteresowania.

W centrum zainteresowania są natomiast deprawujące „Światowe Dni Młodzieży”, odciągające od katolicyzmu, wciągające w kulturę pogańską i zmierzające do obłędnej inkulturacji młodzieży. Ale co się dziwić, jeśli sam Papież, Jan Paweł II – co za dziwny zbieg okoliczności: ubóstwiany przez liberalne media – całując Koran daje przykład?

Nie lepszy przyklad daje nowy papież Benedykt XVI, który nie przyjął rezygnacji kardynała McCarrick, którą pro-forma złożył z racji ukończenia 75-lat. [Później – jednak przyjął rezygnację.]

Za: materiałów redakcyjnych