Egipt: 21 osób zginęło w krwawym zamachu na chrześcijan w Nowy Rok

Aktualizacja: 2011-01-1 1:20 pm

Do kolejnego zbrodniczego zamachu wobec chrześcijan doszło w nowy rok w muzułmańskim Egipcie. 21 osób zginęło w wyniku silnej eksplozji przed kościołem obrządku koptyjskiego w Aleksandrii. Po zamachu doszło do starć między chrześcijanami a muzułmanami. Ludzie obrzucali się kamieniami i podpalali samochody.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

(PAP/tvn24/ro)

Za: Aspekt Polski -- [Org. tytuł: « Krwawy zamach na chrześcijan w nowy rok»]
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=29908 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]