Dalsza destrukcja polskiej tkanki społecznej: Zwiększy się liczba pracowników ze Wschodu

Aktualizacja: 2010-12-10 5:33 pm

Od 1 stycznia obywatele Białorusi, Gruzji, Mołdowy, Rosji i Ukrainy będą pracować w Polsce bez zezwolenia na pracę.

Zgodnie z rozporządzeniem podpisanym przez minister pracy Jolantę Fedak, cudzoziemcy ze Wschodu będą mogli pracować w naszym kraju jedynie na podstawie oświadczeń od pracodawcy, który zdecyduje się ich zatrudnić. Będzie on musiał zawiadomić o tym właściwy dla siebie terytorialnie Powiatowy Urząd Pracy i tam zarejestrować oświadczenie w sprawie zatrudnienia cudzoziemca.

(ks/pb.pl)

Za: niezalezna.pl -- [Org. tytuł: « Zwiększy się liczba pracowników ze Wschodu»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=29201 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]