Na liście Ryszarda C. jednak tylko trzy nazwiska: wszyscy z PiS-u

Aktualizacja: 2010-10-30 2:09 pm

Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro i Jacek Kurski – tylko te trzy nazwiska były na „oświadczeniu” znalezionym przy zabójcy łódzkiego działacza PiS. Wynika tak z informacji, do których dotarła „Rzeczpospolita”.

Według informatora “Rzeczpospolitej”, morderca napisał też, że chce zabić wymienionych polityków PiS, ponieważ ich „nienawidzi” i „szkodzą Polsce”. W rozmowie z policjantami C. miał również bardzo negatywnie wypowiadać się o Leszku Millerze.

W piątek „Gazeta Wyborcza” ujawniła, że w laptopie należącym do zamachowca były informacje o ok. 20 politykach. Według gazety zabójca miał planować skonstruowanie bomby i interesować się m.in. spotkaniami wyborczymi Grzegorza Napieralskiego (SLD), prezesa PiS i prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Ryszard C. – morderca śp. Marka Rosiaka, asystenta europosła PiS Janusza Wojciechowskiego – przebywa w areszcie w Piotrkowie Trybunalskim.

(wg, “Rzeczpospolita”)

Za: niezalezna.pl -- [Org. tytuł: « TYLKO TRZY NAZWISKA NA LIŚCIE RYSZARDA C.»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=27986 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]