“Nieznani sprawcy” grożą śmiercią pracownicy biura posła Piechy. Przebite opony w samochodzie posła

Aktualizacja: 2010-10-20 2:56 pm

Szefowej biura poselskiego posła PiS z Rybnika Bolesława Piechy grożono we wtorek śmiercią na jednym z forów internetowych. Tego samego dnia nieustalony sprawca przebił opony w samochodzie parlamentarzysty. O obu tych sprawach została poinformowana policja. – podaje dziennik Polska-Times powołując się na informację agencji PAP.

Co prawda poseł Piecha twierdzi, że osobiście nie czuje się zagrożony, ale dodał, że pogróżki traktuje bardzo poważnie. Na jednym z forów internetowych nieznany sprawca groził szefowej jego biura, że skończy jak Eugeniusz Wróbel – zamordowany w piątek w Rybniku były wiceminister transportu.

W tym samym dniu nieznany sprawca przebił ostrym narzędziem dwie opony jego prywatnego samochodu, zaparkowanego w pobliżu katowickiego dworca kolejowego. Poseł sądzi, że był to wybryk chuligański, niezwiązany z jego działalnością polityczną, ale jest to jego osobista ocena, która może okazać się niesłusza w związku z narastającą czynną agresją przeciwko członkom PiS-u.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Polska-Times | Groźby pod adresem pracownicy biura posła Piechy. Przebite opony w samochodzie
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=27649 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]