„Nieznani sprawcy” grożą śmiercią pracownicy biura posła Piechy. Przebite opony w samochodzie posła

Szefowej biura poselskiego posła PiS z Rybnika Bolesława Piechy grożono we wtorek śmiercią na jednym z forów internetowych. Tego samego dnia nieustalony sprawca przebił opony w samochodzie parlamentarzysty. O obu tych sprawach została poinformowana policja. – podaje dziennik Polska-Times powołując się na informację agencji PAP.

Co prawda poseł Piecha twierdzi, że osobiście nie czuje się zagrożony, ale dodał, że pogróżki traktuje bardzo poważnie. Na jednym z forów internetowych nieznany sprawca groził szefowej jego biura, że skończy jak Eugeniusz Wróbel – zamordowany w piątek w Rybniku były wiceminister transportu.

W tym samym dniu nieznany sprawca przebił ostrym narzędziem dwie opony jego prywatnego samochodu, zaparkowanego w pobliżu katowickiego dworca kolejowego. Poseł sądzi, że był to wybryk chuligański, niezwiązany z jego działalnością polityczną, ale jest to jego osobista ocena, która może okazać się niesłusza w związku z narastającą czynną agresją przeciwko członkom PiS-u.

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Polska-Times | http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/322438,gro-by-pod-adresem-pracownicy-biura-pos-a-piechy-przebite,id,t.html | Groźby pod adresem pracownicy biura posła Piechy. Przebite opony w samochodzie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content