Krwawe rezultaty przemysłu nienawiści

Miałem na ten temat się nie wypowiadać bo po tym co się stało dzisiaj w biurze poselskim PiS w Łodzi należałoby złożyć wyrazy współczucia rodzinom ofiar i raczej trochę pomilczeć. Ale jak słucham wypowiedzi polityków i komentatorów w telewizjach informacyjnych i jak na naszych oczach odbywa się odwracanie kota ogonem i ofiary zaczynają być obciążane odpowiedzialnością za to co się stało, milczeć nie można.

Trzeba powiedzieć sobie jasno dzisiaj została przekroczona kolejna bariera w walce politycznej. To morderstwo jednego pracownika biura PiS i ciężkie ranienie drugiego to fizyczna eliminacja członków partii politycznej będącej w opozycji do rządu PO i PSL.

Zakładając nawet,że zrobił to człowiek niezrównoważony psychicznie to już dzisiaj z jego wypowiedzi w trakcie aresztowania wynika, że chciał zamordować Jarosława Kaczyńskiego, a skoro go nie zastał, strzelał i dźgał nożem przebywających w biurze pracowników PiS, których jak wykrzykiwał nienawidzi. I trudno nie wiązać tej agresji w stronę członków PiS ze swoistym przemysłem nienawiści, który od wielu miesięcy odsądza od czci i wiary przedstawicieli tego ugrupowania.

Czołowymi jego postaciami są prominentni politycy Platformy i największe opiniotwórcze media i ich komentatorzy, którzy tak zapamiętali się w krytyce i oczernianiu PiS i jego członków, że ostatnio posunęły się do insynuacji i włożeniu w w usta Prezesa Jarosława Kaczyńskiego słów o prawdziwych Polakach ,których nie wypowiedział. Na postawie tych słów nastąpiły porównania PiS do NSDAP i Hitlera dążącego do przejęcia władzy w Niemczech na początku lat 30 tych poprzedniego stulecia

2. Ten przemysł nienawiści przestał na krótki czas pracować po straszliwej katastrofie smoleńskiej, kiedy nastrój współczucia i żałoby przywiódł na Krakowskie Przedmieście w pamiętne dni po 10 kwietnia setki tysięcy ludzi z całej Polski, którzy oddawali hołd Parze Prezydenckiej i wszystkim ofiarom katastrofy Tupolewa.

Wtedy także Platforma wycofała z mediów ludzi, którzy wcześniej wręcz trudnili obrażaniem i rzucaniem inwektyw na wszystko i wszystkich związanych z PiS-em. Zniknął na jakiś czas z mediów Palikot, Kutz, Niesiołowski, zniknęły także komentarze i komentatorzy dla których wcześniej każdy dzień bez zaatakowania PiS-u był dniem straconym.

Ale już po paru dniach nieśmiało przemysł nienawiści zaczął działać na nowo. Rozpoczęło się od wyjątkowego nagłośnienia w mediach protestu grupki ludzi w Krakowie w sprawie pochówku Pary Prezydenckiej na Wawelu jak się później okazało inspirowanego przez pracowników biur poselskich posłów i europosłów Platformy z Krakowa.

A później było już z górki. Lżenie i bicie modlących się pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu. Powszechne nazwanie tych ludzi w mediach tak zwanymi obrońcami krzyża (termin często używany w okresie stanu wojennego), happeningi pod Pałacem Prezydenckim z użyciem krzyża zrobionego z puszek po piwie nazywane przez Premiera Tuska Hyde Parkiem, a ostatnio nawet nazywanie PiS-u partią anty systemową i nawoływanie do jej delegalizacji to wszystko jest dla przeciwników PiS sygnałem, że z tą partią i jej członkami można zrobić wszystko.

3. I mamy tego krwawy rezultat, dokonany prawdopodobnie przez szaleńca ale niestety dokonany. I natychmiast mamy znaną praktykę zacierania i zadeptywania jeszcze przecież krwawych śladów, które jednoznacznie prowadzą w jedną stronę, w stronę polityki nienawiści uprawianej przez polityków Platformy i wspierających ją koncernów medialnych.

Politycy i eksperci jeden przez drugiego wołają ten mord mógł dotyczyć pracowników każdego biura poselskiego, zagrożeni są wszyscy posłowie, a nawet o zgrozo PiS i Kaczyński są sami sobie winni bo to oni zaostrzyli język i to oni nawoływali do agresji. Ani słowa współczucia dla rodzin ofiar, ani słowa przeprosin, żadnej refleksji tylko znowu odwracanie kota ogonem- winien Kaczyński.

Naprawdę dosyć tego Panie i Panowie partii rządzącej i wasi stronnicy w mediach. To jest równia pochyła na którą wkroczyliście i po której zjedziecie do samego dna. Dla porządku przypomnę od 3 lat rządzi

Platforma od paru miesięcy ma już pełnię władzy, obsadziła wszystkie najważniejsze funkcje w państwie, sprzyjają jej teraz już wszystkie media łącznie z publicznymi, a więc to ta partia odpowiada za wszystko co dzieje się w Polsce i za to co dzieje się dobrego i tym bardziej złego.

Zbigniew Kuźmiuk

Za: Blog dr. Zbigniewa Kuzmiuka | http://kuzmiuk.blog.onet.pl/Krwawe-rezultaty-przemyslu-nie,2,ID415992321,n

Skip to content