“Przewodnik Katolicki “… tańcuje w rytmie hebrajskiego…

Aktualizacja: 2010-10-14 3:51 pm

“Teatr Droga, działający w ramach Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Kultury i Ewangelizacji „Droga”, zaprasza na warsztaty tańca integracyjnego, hebrajskiego i modlitewnego.” – informuje  “Przewodnik katolicki”, który jednak nie wyjaśnia swoim czytelnikom, co ma wspólnego “taniec integracyjny, hebrajski i modlitewny”, z propagowaniem katolicyzmu.
A może chodzi właśnie o odciągnięcie młodych ludzi od katolicyzmu, którzy “lepiej i pełniej” odnajdą się w tzw. kulturze hebrajskiej? Może według “Przewodnika katolickiego” lepiej zabawić się np. z roztańcowanymi cadykami i zintegrować się z nimi, niż klepać jakieś różańce?


Screen shot: Przewodnik katolicki, 14.10.2010

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie PrzewodnikKatolicki
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=27389 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]