“Siedmiokroć odpieraliśmy hordy bolszewickie…” – państwo polskie zapomina o bohaterach, stawia pomniki najeźdźcom

Aktualizacja: 2010-08-13 11:17 am

To jest miejsce w którym w 1920 roku po raz pierwszy zatrzymano bolszewicką inwazję. Teraz Polacy własnym sumptem wybudowali tam pomnik najeźdźcom.

Źródło: netKonkret – Gazeta Opinii Mieszkańcow Powiatu Wołomińskiego


A to jest grób poległych Polaków, obrońców stolicy swego kraju, w tym samym Ossowie:

 

“Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże na niebie zapomnij o mnie…”

I miłosierny Bóg widocznie zapomina o niewiernej, współczesnej Polsce, o niewiernych Polakach – dozwalając na szatańskie rządy, na tchórzliwych hierarchów, na plagi społeczne. Bo Bóg odwraca się się od niewiernych, karze ich surowo.

Za: W Temacie Maci, czyli Backup Wiarusa -- [Org. tytuł: « Ale to jest, k...., niewiarygodne!»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=25663 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]