Ławrow weźmie udział w naradzie ambasadorów w Warszawie

Aktualizacja: 2010-08-13 9:12 am

30 sierpnia wizytę w Warszawie złoży szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow. Poinformowało o tym polskie MSZ. Rafał Sobczak z biura prasowego resortu dyplomacji powiedział Polskiemu Radiu, że minister Ławrow weźmie udział w naradzie ambasadorów w Warszawie. 30 sierpnia będzie miała miejsce narada ambasadorów, która odbywa się co roku.

Na zaproszenie ministra Radosława Sikorskiego weźmie w niej udział minister spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej Siergiej Ławrow. Przygotowania do wizyty ministra trwają i są obecnie na etapie konsultacji ze stroną rosyjską – dodał Sobczak. W ubiegłym roku gościem podobnego spotkania był szef MSZ Francji Bernard Kouchner.

IAR/Kresy.pl

Za: Kresy.pl -- [Org. tytuł: «Åawrow weźmie udział w naradzie ambasadorów w Warszawie»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=25651 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]