Prezydent Komorowski – abnegat, bez honoru – w T-shircie na konferencji prasowej

Aktualizacja: 2010-08-10 10:48 am

Jak widać na zdjęciu, T-shirt nie ma nawet kołnierzyka. Ot, taki zwykły T-shirt. Naszym zdaniem akuratny np. do prac ogrodowych, ale na wyjście do pracy już nie, nawet w weekend. Fakt, że konferencja “w terenie”, bo w Bogatyni; jej celem jest pokazanie władzy bliskiej ludziom poszkodowanym przez żywioł. Ale mimo wszystko – to jednak prezydent, głowa państwa.

Co ciekawe, siedzący obok Bronisława Komorowskiego marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna miał porządną, choć nie garniturową, koszulę.

Już nawet nie chce nam się pytać, co by było, gdyby w takiej koszulce pojawił się publicznie Lech Kaczyński…

Skaj

Panowie spokojnie

Opublikowano: 2010-08-10 16:58:34

Za: wPolityce.pl -- [Org. tytuł: « Prezydent Komorowski w T-shircie. Na konferencji prasowej. Czy to już krok za daleko? Abnegacja czy luz?»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=25504 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]