Aktualizacja strony została wstrzymana

Genitalia tak, Kaczyński nie – Mirosław Kokoszkiewicz

Walka z kultem, jaki rodzi się po pełnej zagadek katastrofie smoleńskiej wokół śp. Lecha Kaczyńskiego przeraził włodarzy III RP. To nie sam krzyż wywołuje ową wściekliznę, lecz zdjęcie pary prezydenckiej, które na nim zawisło, choć nie mam pewności czy widnieje na nim do dzisiaj.

Jesteśmy świadkami czasów schyłkowych państwa zwanego III RP i jego koniec nie zapowiada się optymistycznie. Demokratyczne mechanizmy nie są w stanie niczego już zmienić przy tak utrwalonej przez ponad 20 lat nomenklaturze, „elitach” i stronniczych mediach.

U schyłku cesarstwa rzymskiego młodzi ludzie, którzy zachłysnęli się wygodnym beztroskim życiem masowo obcinali sobie kciuki u dłoni prawej ręki, aby nie iść do legionów, jako osobnicy niemogący utrzymać miecza i łuku.

Eksterminacja elit, lata PRL-u, i ponad dwudziestoletnie ogłupianie miejscowej gawiedzi po 89 roku spowodowało zbiorowe pozbawienie polskiego społeczeństwa prawych kciuków i doprowadziło do żenującej bezbronności pomieszanej z bezprecedensową i powszechną głupotą.

W sprawie krzyża stojącego pod prezydenckim pałacem doszliśmy do punktu granicznego gdzie jak widać nadziei na otrzeźwienie i powrót do rozumu nie ma.

I tak spora część ogłupiałego polactwa wierzy za Gazetą Wyborczą z Michnikiem, Węglarczykiem i Blumsztajnem, za TVN24 i -o zgrozo- częścią „księży patriotów”, że ów krzyż bezczeszczony jest przez zgromadzonych wokół niego „psycholi”, „fanatyków” i „histeryków” spod znaku ciemnogrodu i PiS-u.

Jeżeli słyszę dziś Ryszarda Kalisza i przedstawicieli wszelkiego lewactwa, którzy pochylają się z troską i oburzeniem nad „bezczeszczonym symbolem męki pańskiej” przez „psycholi i hołotę” to warto przypomnieć rodakom, że dokładnie te same media, osoby, gazety i środowiska występowały w obronie męskich genitaliów umieszczonych na krzyżu przez „artystkę” Nieznalską.

Sięgnijcie do internetowych archiwów i będziecie mieli jak na dłoni wszystkich tych dzisiejszych „wrażliwców” i „obrońców bezczeszczonego krzyża”.

Mirosław Kokoszkiewicz

Za: Kokos26 | http://kokos.salon24.pl/215564,genitalia-tak-kaczynski-nie