PO i PSL ustaliły: Nie było Zbycha, Rycha, Mira i Grzecha. W ogóle nie było „afery hazardowej”

Aktualizacja: 2010-08-5 1:34 pm

Doniesienia prasowe o uwikłaniu liderów partii rządzącej w sprzyjanie lobby hazardowemu spowodowało lawinowe zmiany w ekipie Donalda Tuska. Po wielomiesięcznym dochodzeniu, parlamentarna komisja śledcza w której większość mają przedstawiciele koalicji rządowej uznali, że ujawnione słowa: „Blokuję tę sprawę dopłat od roku, to wyłącznie moja zasługa” i „na 90 procent, Rysiu, załatwimy” – nie miały znaczenia dla posłów PO i PSL, którzy przegłosowali raport komisji.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

(t24/pap/ijr)

Za: Aspekt Polski -- [Org. tytuł: « Nie było Zbycha, Rycha, Mira i Grzecha. W ogóle nie było „afery hazardowej”»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=25234 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]