Pederaści będą mieli specjalną tablicę pamiątkową w byłym obozie koncentracyjnym

„Ku pamięci ofiar hitlerowskiego barbarzyństwa, deportowanym ze względu na homoseksualizm” – taki napis będzie widniał na „Ścianie Pamięci” byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego Natzweiler-Struthof w Alzacji.

O ile samo wspomnienie o homoseksualistach niekoniecznie musi budzić odrazę to już inne teksty, które pojawią się na tablicach w byłym obozie jednoznacznie propagować będą dewiację. M.in. znajdzie się tam informacja mówiąca o tym, że muzeum (mieszczące się na terenie byłego obozu) „z radością przyjmuje związki homoseksualne, zawsze bardziej wymagającye publicznej akceptacji i wsparcia”.

„Zawsze z radością, ponieważ (homoseksualiści, przyp. red.) prawie 4 lata pracowali nad tym projektem. Po raz pierwszy wszystko będzie poświęcone deportowanym homoseksualistom – to jest historyczne wydarzenie „, mówi Philippe Couillet, prezes stowarzyszenia „Les Oublié(e)s de la Mémoire”.

Oficjalne odsłonięcie tablicy odbędzie się 25 września br.

Oczywiście wszystko odbywa się za pieniądze podatników…

Źródło: Contre-Info

Za: nacjonalista.pl | http://www.nacjonalista.pl/2010/07/30/pederasci-beda-mieli-specjalna-tablice-pamiatkowa-w-bylym-obozie-koncentracyjnym.html

Skip to content