Pederaści będą mieli specjalną tablicę pamiątkową w byłym obozie koncentracyjnym

Aktualizacja: 2010-07-30 9:09 pm

“Ku pamięci ofiar hitlerowskiego barbarzyństwa, deportowanym ze względu na homoseksualizm” – taki napis będzie widniał na “Ścianie Pamięci” byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego Natzweiler-Struthof w Alzacji.

O ile samo wspomnienie o homoseksualistach niekoniecznie musi budzić odrazę to już inne teksty, które pojawią się na tablicach w byłym obozie jednoznacznie propagować będą dewiację. M.in. znajdzie się tam informacja mówiąca o tym, że muzeum (mieszczące się na terenie byłego obozu) “z radością przyjmuje związki homoseksualne, zawsze bardziej wymagającye publicznej akceptacji i wsparcia”.

“Zawsze z radością, ponieważ (homoseksualiści, przyp. red.) prawie 4 lata pracowali nad tym projektem. Po raz pierwszy wszystko będzie poświęcone deportowanym homoseksualistom – to jest historyczne wydarzenie “, mówi Philippe Couillet, prezes stowarzyszenia “Les Oublié(e)s de la Mémoire”.

Oficjalne odsłonięcie tablicy odbędzie się 25 września br.

Oczywiście wszystko odbywa się za pieniądze podatników…

Źródło: Contre-Info

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24950 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]