Przeliczyć ponownie głosy – Akcja Obywatelska

Aktualizacja: 2010-07-6 11:10 am

Akcja Obywatelska ponownego przeliczenia głosów w WYBORACH PREZYDENCKICH 2010.

Nawet pobieżna analiza sytuacji w Polsce w ostatnich kilku latach skłania do wniosku, że co najmniej ostatnie wyniki wyborów w Polsce
mogły zostać sfałszowane. Skoro w pierwszej turze wyborów prezydenckich w ambasadzie w Brukseli sfałszowano wyniki to oznacza, że wyniki mogły zostać sfałszowane również w innych okręgach wyborczych.

W związku z tym serwis obnie.info proponuje Akcję Obywatelską ponownego przeliczenia głosów.

Głównie przeliczamy głosy z II tury ale w piśmie występujemy również o wyniki I tury wyborów.

W tym celu obywatele w każdej miejscowości w Polsce powinni:

1. Złożyć pismo do lokalnej komisji wyborczej o:
– wydanie na piśmie kopii protokołu zbiorczego wyników wyborów.
– wydanie na piśmie kopii protokołu z każdej komisji wyborczej
– wydanie na piśmie składu komisji miejskiej i komisji okręgowych z podaniem ich przynależności partyjnej i powiązań rodzinnych z lokalną i centralną władzą. Szczególnie jest potrzebna lista tzw. mężów zaufania.

2. Sfotografować wyniki wyborów wiszące przed lokalami wyborczymi, jeśli wyniki są już zdjęte należy sfotografować miejsce gdzie wisiały – aparat lub telefon należy ustawić tak, aby była wydrukowana data i godzina.

3. Materiały z pkt. 1 i 2 należy przesłać na maila: info@obnie.info i opublikować na forum: http://forum.obnie.info w dziale:
Akcje i działania/Akcje obywatelskie/Ponowne liczenie głosów – wybory prezydenckie 2010

Proszę rozpowszechnić informacje o ponownym przeliczaniu głosów na forach internetowych, blogach, grupach dyskusyjnych, w mailach, sms-ach ale również przez ulotki i ogłoszenia na słupach i tablicach ogłoszeniowych.

http://www.obnie.info

6 Lipiec 2010

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=23782 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]