Premier Tusk okłamał W. Olewnika?

W radomskiej prokuraturze znaleziono „zaginione” akta dotyczące porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika.

W nowych dokumentach dotyczących sprawy Krzysztofa Olewnika mają się znajdować o informacje o działaniach policji w czasie przekazywania okupu w 2003 r. przez siostrę zamordowanego – podaje TVN24.
– W aktach jest cały przebieg tej akcji – ale możliwe jest, że jej wcale nie było – powiedział TVN24 ojciec ofiary, Włodzimierz Olewnik. I dodał, że w świetle odnalezionych akt – czuje się oszukany przez premiera Tuska.

– Występowałem o te akta już trzy lata temu do prokuratury w Olsztynie. O tym, że na pewno istnieją, dowiedziałem się pół roku temu i okazało się, że są w prokuraturze w Radomiu – opowiada Włodzimierz Olewnik.

– Te akta powinny razem ze sprawą przejść do Olsztyna i CBŚ. Moim zdaniem ktoś je celowo w Radomiu schował – uważa Olewnik. I nie szczędzi oskarżeń pod adresem najwyższych organów państwa. – Okłamują mnie ministrowie, a nawet premier. W odpowiedzi na mój list – skłamał – powiedział Włodzimierz Olewnik.


(źródło TVN24)

Za: Gazeta Polska | http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/51/3212/premier_oklamal_w_olewnika | Premier okłamał W. Olewnika?

Skip to content