Bronisław Komorowski u kard. Dziwisza

Aktualizacja: 2010-06-17 2:52 pm

Marszałek Bronisław Komorowski spotkał się w Krakowie z kard. Dziwiszem. Na Wawelu natomiast złożył kwiaty na grobie Kaczyńskich.

O wizycie Komorowskiego w Krakowie informuje PAP dyrektor biura prasowego Kancelarii Sejmu Krzysztof Luft. Komorowski spotkał się tam z kard. Dziwiszem.

Po wizycie u metropolity krakowskiego marszałek miał udać się na Wawel. Tam pomodlił się i złożył kwiaty na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich. Oddał także hołd leżącemu w tej samej krypcie marszałkowi Piłsudskiemu.

eMBe/Info.wiara.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=23028 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]