Premier Kanady otrzymał najwyższe odznaczenie syjonistycznej masońskiej organizacji Bnai Brith

Aktualizacja: 2008-07-1 11:53 am

Premier Kanady, Stephen Harper przyjął najwyższej rangi medal przyznawany przez międzynarodową syjonistyczną organizację masońską B’nai B’ International.

Podczas uroczystości 30 czerwca br. w Ottawie premier Harper przyjmując Złoty Medal [za zasługi dla] Humanitaryzmu (Presidential Gold Medallion for Humanitarianism) powiedział, że “[Rząd Kanady] nigdy nie wahał się z publicznym potępieniem nienawiści i dyskryminacji”. Premier przytoczył decyzje m.in. o natychmiastowym zawieszeniu stosunków z rządem Hamasu w Strefie Gazy [nb. demokratycznie wybranym – przyp. BIBUŁA], nie przyłączeniu się do podpisania rezolucji przeciwko Izraelowi [potępiającej barbarzyńskie traktowanie Palestyńczyków – przyp. BIBUŁA], czy nie wzięcie udziału w konferencji w Durbanie [podczas której, w 2001 roku potępiono rasistowską politykę Izraela – przyp. BIBUŁA].

Frank Dimant, wice prezydent kanadyjskiego oddzialu B’nai B’ powiedział, że “Niezachwiana postawa premiera Stephena Harpera w takich sprawach jak bezpieczeństwo Żydów oraz walka przeciwko globalnemu terroryzmowi, są największą jego zasługą [i podstawą] dla otrzymania tego wyróżnienia. Premier Harper jest cały czas drogowskazem i inspiracją nie tylko dla Kanadyjczyków ale dla wszystkich ludzi na świecie którzy cenią demokrację i wolność.”

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

oraz

oraz

oraz

oraz

oraz

 

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2174 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]