Aktualizacja strony została wstrzymana

Premier Kanady otrzymał najwyższe odznaczenie syjonistycznej masońskiej organizacji Bnai Brith

Premier Kanady, Stephen Harper przyjął najwyższej rangi medal przyznawany przez międzynarodową syjonistyczną organizację masońską B’nai B’ International.

Podczas uroczystości 30 czerwca br. w Ottawie premier Harper przyjmując Złoty Medal [za zasługi dla] Humanitaryzmu (Presidential Gold Medallion for Humanitarianism) powiedział, że „[Rząd Kanady] nigdy nie wahał się z publicznym potępieniem nienawiści i dyskryminacji”. Premier przytoczył decyzje m.in. o natychmiastowym zawieszeniu stosunków z rządem Hamasu w Strefie Gazy [nb. demokratycznie wybranym – przyp. BIBUŁA], nie przyłączeniu się do podpisania rezolucji przeciwko Izraelowi [potępiającej barbarzyńskie traktowanie Palestyńczyków – przyp. BIBUŁA], czy nie wzięcie udziału w konferencji w Durbanie [podczas której, w 2001 roku potępiono rasistowską politykę Izraela – przyp. BIBUŁA].

Frank Dimant, wice prezydent kanadyjskiego oddzialu B’nai B’ powiedział, że „Niezachwiana postawa premiera Stephena Harpera w takich sprawach jak bezpieczeństwo Żydów oraz walka przeciwko globalnemu terroryzmowi, są największą jego zasługą [i podstawą] dla otrzymania tego wyróżnienia. Premier Harper jest cały czas drogowskazem i inspiracją nie tylko dla Kanadyjczyków ale dla wszystkich ludzi na świecie którzy cenią demokrację i wolność.”

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

oraz

oraz

oraz

oraz

oraz

 

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content