List do prezydenta Kaczyńskiego: Jeśli zabierze pan na pokład samolotu tow. Jaruzelskiego – nie zagłosuję na Pana

Aktualizacja: 2010-03-30 2:24 pm

Uprzejmie informuje, iż jeśli Pan Prezydent Lech Kaczyński zaprosi do prezydenckiego samolotu człowieka, który odpowiada za utrwalanie systemu komunistycznego w Polsce, który odpowiada za wypadki grudniowe w 1970 roku, oraz za ujarzmienie „Solidarności” poprzez wypowiedzenie w 1981 roku wojny przeciwko narodowi i który tolerował przez wiele lat zbrodnie UB i SB na ludności polskiej – będę robił wszystko aby nikt z moich znajomych nie zagłosował na Pana Prezydenta w przyszłych wyborach parlamentarnych.

Nadmieniam że i tak Pan Prezydent naruszył zaufanie mojej osoby i wielu znajomych za podpisanie Traktatu z UE.

Generał Jaruzelski winien zostać jak najszybciej osadzony i ukarany tak jak to się robi w cywilizowanym świecie, a nie nobilitowany przez najwyższe władze (podobno) wolnej już Rzeczpospolitej.

Z poważaniem
Piotr Zarębski – reżyser filmowy

Za: ABC net - Fundacja Orientacja -- [Org. tytuł: « TOWARZYSZ NA POKŁADZIE?»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=19883 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]