Londyn: “Nieznany sprawca” spowodował wypadek raniąc maklera, który zaalarmował o korupcji na giełdzie złota

Aktualizacja: 2010-03-29 1:13 pm

Andrew Maguire, londyński makler giełdy metali szlachetnych, który ostrzegł amerykańską agencję U.S. Commodity Futures Trading Commission o nielegalnej manipulacji giełdowej cen złota i srebra dokonywanej przez handlarzy banku JPMorgan Chase, doznał obrażeń w wypadku samochodowym spowodowanym przez nieznanego kierowcę.

Po tym tajemniczym incydencie, którego kierowca zbiegł z miejsca wypadku, taranując dwa inne samochody i cudem nie potrącając pieszego – świadka wypadku – Maguire wraz z żoną przewiezieni zostali do szpitala. Po opatrzeniu i badaniach ofiary zostały zwolnione.

Policja zatrzymała uciekiniera, którego bliższe dane nie są na razie znane.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie GATA.org
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=19841 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]