Satanistyczna seks-edukacja triumfuje: 13-latek zgwałcił 3-letnią dziewczynkę

Aktualizacja: 2010-03-23 11:09 am

13-latek został wpisany w Wielkiej Brytanii do krajowego rejestru przestępców seksualnych, po zarejestrowanej na taśmie filmowej serii gwałtów, których dopuścił się na 3-letniej dziewczynce.

Chłopiec, który przyznał się do zarzucanych mu czynów, skazany został na 12-miesięczny nadzór, a jego nazwisko, jako najmłodszego w Wielkiej Brytanii przestępcę seksualnego, wpisano na okres 2 1/2 roku do rejestru przestępców. Sąd miał wziąć pod uwagę “trudne dzieciństwo” chłopca i fakt, że on sam był w dzieciństwie molestowany seksualnie. Zarządzono również skierowanie chłopca na “terapię psychologiczną”.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Daily Mail
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=19681 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]