Amerykański generał: Źołnierze-homoseksualiści winni dopuszczenia do masakry w Srebrenicy

Aktualizacja: 2010-03-19 9:06 am

Jak twierdzi emerytowany amerykański generał John Sheenan, stacjonujące w Srebrnicy w 1995 roku wojska holenderskie dopuściły do masakry 8 tysięcy muzułmanów, ponieważ “w szeregach byli żołnierze-homoseksualiści”.

Minister obrony Holandii Roger van de Wetering odrzucił uwagi gen. Sheenana określając je jako “kompletny nonsens” i twierdząc, że zaangażowanie wojsk holenderskich w ramach tzw. pokojowych sił ONZ było dogłębnie zbadane przez Holandię, organizacje międzynarodowe oraz samą Organizację Narodów Zjednoczonych.

Gen. Sheenan podtrzymuje jednak swoje obserwacje twierdząc, że opiera je na informacjach od dowódców holenderskich, którzy uważali obecność w szeregach swojego wojska  żołnierzy-homoseksualistów jako “część problemu” oddania Srebrnicy w ręce Serbom. Po poddaniu się się jednostki żołenierzy holenderskich, nie wykazujących ducha walki, Serbowie dokonali największej w Europie od II Wojny Światowej masakry – zginęło 8 tysięcy muzułmańskich chłopców i mężczyzn. W wojskach holenderskich, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Izraela mogą służyć homoseksualiści otwarcie przyznający się do tego zboczenia. Jak uważają specjaliści, dopuszczenie homosekualistów do wojska sprzyja rozluźnieniu obyczajów i dyscypliny.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Huffington Post
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=19545 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]