Wielkopostny wystrój serwisu KAI

Aktualizacja: 2010-03-13 2:24 pm

Oto jak wygląda strona internetowa “Katolickiej Agencji Informacyjnej”, instytucji której zdrowe władze kościelne powinny dawno odebrać prawo do używania słowa “katolicka”.

Przewodniczącemu Rady Programowej KAI, abp Józefowi Źycińskiemu pragniemy przypomnieć, że pasterska laga służy między innymi do do prania po grzbiecie, natomiast prezesowi zarządu i redaktorowi naczelnemu KAI, panu Marcinowi Przeciszewskiemu sugerujemy, aby zarabiać na pisaniu i publikowaniu depesz, a nie na wyświetlaniu jak leci płatnych reklam, jakie się tylko nawiną.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=19325 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]