USA: “Zrzeszenie Nauczycieli Katolickich” zaprosiło znanego proaborcyjnego, pro-homoseksualnego prezentera radiowego

Aktualizacja: 2010-03-5 12:53 pm

Krajowe Zrzeszenie Nauczycieli Katolickich (NCEA) zaprosiło na swoją coroczną walną konferencję w charakterze głównego mówcy, znanego radiowego prezentera, humorystę, autora książek – Garrisona Keillor.

Keillor, członek “kościoła” episkopalnego, znany jest z powszechnie wyrażanych poglądów proaborcyjych, pro-homoseksualnych, niechęci do trwałej instytucji małżeństwa, co zaświadcza sam własną osobą (był żonaty trzy razy), wrogości wobec przejawów religijności w szkołach (jest wrogiem wolności do modlitwy w szkołach), wspiera projekty zabijania zarodków w procesie in vitro – generalnie, jest niezwykle popularną w amerykańskich mediach ikoną lewicowości i liberalizmu.

Keillor będzie prowadził konferencję, która ma się rozpocząć 7 kwietnia br. Kilka lat temu, w 2001 roku zrzeszenie nauczycieli NCEA zaprosiło jako głównego mówcę, siostrę Joan Chittiser, słynną dysydentkę Kościoła, sprzeniewającą sie publicznie Nauce Kościoła w kwestiach moralności, a szczególnie nauczaniu o homoseksualizmie, jak również wyświęcaniu kobiet.

Zrzeszenie nauczycieli katolickich (National Catholic Educational Association – NCEA) jest kierowane przez lewicowych ekstremistów działających w Kościele jako V Kolumna. Ta uprowadzona organizacja od wielu lat systematycznie walczy z prawdziwą Nauką Kościoła, wprowadzając najróżnorodniejsze socjotechniczne formy modelowania młodego ucznia oraz formowania nauczycieli w duchu fałszywego ekumenizmu i tolerancji – szczególnie przyzwolenia na akceptację zła.

W ramach socjotechnicznych eksperymentów NCEA organizuje razem z żydowską syjonistyczną Ligą Przeciwko Zniesławieniu (Anti-Defamation League – ADL), specjalne kursy nauczycieli katolickich na temat “antysemityzmu i Holokaustu”, odbywające się w Izraelu. Przez program ten przeszło już ponad 1000 nauczycieli z katolickich szkół w Stanach Zjednoczonych.  Program ten, prowadzony przez antykatolicką, syjonistyczną, masońską organizację ADL, zatwierdzony jest przez Konferencję Biskupów Amerykańskich (U.S. Conference of Catholic Bishops).

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie LifeSiteNews
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=19073 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]