Zbigniew Wodecki ma za złe Prezydentowi L. Kaczyńskiemu za “usilne poszukiwanie elektoratu wśród antyreligijnych środowisk”

Aktualizacja: 2009-12-30 11:56 pm

“Mam naszemu prezydentowi za złe także usilne poszukiwanie elektoratu wśród antyreligijnych środowisk. Dla mnie to ogromnie krzywdzące. Wychowano mnie w duchu katolickim, a prezydent podpiera się ludźmi, którym ideologia miłości i wybaczania jest wyjątkowo daleka”.

Takie słowa nie dziwią na portalu konserwatyzm.pl, gdyż od dawna formułujemy analogiczne zarzuty. Zapewne, nie dziwiłyby też na antenie Radio Maryja, gdzie również dostrzega się mankamenty Lecha Kaczyńskiego w tym względzie. Ale tym razem zostały wypowiedziane przez… Zbigniewa Wodeckiego. Znany muzyk raczej rzadko wypowiada się na tematy polityczne, światopoglądowe czy religijne. Być może, jego osoba jest kolejnym dowodem na to, że lewactwo w Polsce, póki co, nie ma na co liczyć. Przysłowiowe moherowe berety, tak po prostu sobie nie wymrą. Jeżeli ktoś został wychowany przynajmniej w świadomości katolickiej, gdy dożyje pewnego wieku /Zbigniew Wodecki dobiega 60 roku życia/, może zacząć wyraźniej widzieć gdzie jest prawda i dobro. Zupełnie innym problemem jest, kto będzie Polakami rządził. Właśnie dlatego trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby kandydatem prawicy nie został Lech Kaczyński.

Redakcja [portalu konserwatyzm.pl]

Więcej wypowiedzi Zbigniewa Wodeckiego:  www.dziennik.pl

Za: konserwatyzm.pl -- [Org. tytuł: « "Zbigniew Wodecki ma dośÄ‡ lewactwa Lecha Kaczyńskiego?"»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=17115 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]


//This line added for 'Social Media and Share Icons (Ultimate Social Media)' plugin to work