USA: Koncern aborcyjny “Planowanego Rodzicielstwa” w dzień św. Walentego obchodzi “Narodowy Dzień Kondoma”

Aktualizacja: 2008-02-14 11:24 pm

W dzień, w którym Kościól katolicki wspomina od co najmniej 1400 lat św. Walentego – męczennika i tradycyjnie patrona chorych oraz zakochanych – współczesne społeczeństwa zapożyczyły uroczystość kreując wypaczone “walentynki”, stające się kolejnym festynem zakupów oraz wyuzdania sprzedawanego w opakowaniu “miłości”.

W tym ostatnim celuje organizacja o nazwie “Planowane Rodzicielstwo” (Planned Parenthood), aborcyjny międzynarodowy koncern, który celebruje w tym dniu “Narodowy Dzień Kondoma” (National Condom Day). Jeden dzień oczywiście nie wystarcza, zatem jest on częścią “Narodowego Tygodnia Kondoma”, który z kolei jest częścią ogłoszonego “Narodowego Miesiąca Kondoma”. Na ten szczególny okres Planned Parenthood przygotował i rozprowadza specjalne zestawy zawierające “markowe” kondomy oferowne pod wielce wymyślną nazwą “Proper Attire ™: Required for Entry” (wolne tłumaczenie: “Odpowiedni strój: niezbędny do wejścia”).

Koncern Planned Parenhood w biznesie zabijania nienarodzonych dzieci i demoralizacji młodzieży, w 2006 roku wykazał się całkowitym przychodem w wysokości 340 milionów dolarów, z czego 55 milionów dolarów stanowił czysty zysk. Prowadzi na terenie Stanów Zjednoczonych prawie 900 ośrodków aborcyjnych, utrzymuje się w 1/3 z dotacji rządowych. W tzw. klinikach dokonuje się masowego ludobójstwa nienarodzonych dzieci, prowadzi się “edukacyjne” programy namawiające do i ułatwiające tzw. aborcję oraz promuje się promiskuityzm i antykoncepcję, szczególnie wśród młodzieży.


 ZOB. RÓWNIEŻ:

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1701 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]