Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: Koncern aborcyjny „Planowanego Rodzicielstwa” w dzień św. Walentego obchodzi „Narodowy Dzień Kondoma”

W dzień, w którym Kościól katolicki wspomina od co najmniej 1400 lat św. Walentego – męczennika i tradycyjnie patrona chorych oraz zakochanych – współczesne społeczeństwa zapożyczyły uroczystość kreując wypaczone „walentynki”, stające się kolejnym festynem zakupów oraz wyuzdania sprzedawanego w opakowaniu „miłości”.

W tym ostatnim celuje organizacja o nazwie „Planowane Rodzicielstwo” (Planned Parenthood), aborcyjny międzynarodowy koncern, który celebruje w tym dniu „Narodowy Dzień Kondoma” (National Condom Day). Jeden dzień oczywiście nie wystarcza, zatem jest on częścią „Narodowego Tygodnia Kondoma”, który z kolei jest częścią ogłoszonego „Narodowego Miesiąca Kondoma”. Na ten szczególny okres Planned Parenthood przygotował i rozprowadza specjalne zestawy zawierające „markowe” kondomy oferowne pod wielce wymyślną nazwą „Proper Attire ™: Required for Entry” (wolne tłumaczenie: „Odpowiedni strój: niezbędny do wejścia”).

Koncern Planned Parenhood w biznesie zabijania nienarodzonych dzieci i demoralizacji młodzieży, w 2006 roku wykazał się całkowitym przychodem w wysokości 340 milionów dolarów, z czego 55 milionów dolarów stanowił czysty zysk. Prowadzi na terenie Stanów Zjednoczonych prawie 900 ośrodków aborcyjnych, utrzymuje się w 1/3 z dotacji rządowych. W tzw. klinikach dokonuje się masowego ludobójstwa nienarodzonych dzieci, prowadzi się „edukacyjne” programy namawiające do i ułatwiające tzw. aborcję oraz promuje się promiskuityzm i antykoncepcję, szczególnie wśród młodzieży.


 ZOB. RÓWNIEŻ:

Skip to content