Australia: Izraelski Żyd skazany za rekordowy przemyt narkotyków Ecstasy

Aktualizacja: 2008-02-4 5:42 pm

Sąd w Sydney uznal Benjamina Rosenfeld, żydowskiego obywatela Izraela, podejrzanego o przemyt z Izraela do Australii rekordowej ilości silnych narkotyków znanych jako Ecstasy, winnym przemytu. Rosenfeldowi grozi kara dożywotniego więzienia za przemyt przeszlo 100 kilogramów narkotyków, wartości ponad 45 milionów dolarów. Służby celne wykryły w zeszłym roku narkotyki schowane w ponad 170 piłkach tenisowych ukrytych w zbiornikach do podgrzewania wody.

Obrońca Benjamina Rosenfelda tłumaczył, że firma prowadzona przez podejrzanego była użyta do przemytu narkotyków bez wiedzy właściciela.

Niemal 100% światowych zapasów niezwykle groźnego i popularnego narkotyku Ecstasy jest kontrolowanych przez mafijną sieć żydowskich dealerów. Do przemycania narkotyków pomiędzy Europą a Stanami Zjednoczonymi, wykorzystywani są ortodoksyjni chasydzcy chłopcy. “Przemytnicy rekrutują się z ortodoksyjnych społeczności w Williamsburgu, Brooklynie, Monsey [stan New Jork]” – pisze m.in. żydowskie pismo Moment.

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1651 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]