Homoseksualista zabił swoich rodziców, bo “nie akceptowali jego związku z innym mężczyzną”

Aktualizacja: 2009-12-1 4:45 pm

19-letni homoseksualista brutalnie zamordował swoich rodziców ponieważ nie akceptowali jego związku z innym mężczyzną. – Do tragedii doszło w jednym z domów we wsi Borowina w Lubuskiem – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Kazimierz Rubaszewski.

O zbrodni, do której doszło w nocy z 28 na 29 listopada, Mikołaj B. sam powiadomił policję. W chwili zatrzymania był trzeźwy. W poniedziałek, podczas składania wyjaśnień w prokuraturze, ponownie przyznał się do zabójstwa swoich bliskich – donosi portal Interia.pl.

Mężczyzna studiuje we Wrocławiu. Do domu przyjechał na weekend. Jego ojciec miał 40, a matka 45 lat.


 

Za: PiotrSkarga.pl -- [Org. tytuł: « Polska: homoseksualista zabił swoich rodziców»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=16207 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]