Włochy: nauczyciel wrzucił do kosza zdjęty ze ściany krzyż

Aktualizacja: 2009-11-25 2:08 pm

Nauczyciel, który w jednej z włoskich szkół zerwał krzyż ze ściany po czym wyrzucił go do kosza zostanie ukarany dyscyplinarnie.

Wydarzenie miało miejsce w technikum „Badoni” w Lecco na północy kraju. Po burzliwej dyskusji z uczniami na temat obecności krzyża w klasie nauczyciel wszedł na krzesło, zdjął go i wrzucił do kosza. Większość młodzieży była już na korytarzu, ale niektórzy widzieli wszystko przez półotwarte drzwi. Dyrektor szkoły zawiadomił kuratorium. Wobec nauczyciela wyciągnięte zostaną konsekwencje dyscyplinarne.

Źródło: KAI

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=16043 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]