UK: Bogaty rabin aresztowany za podawanie narkotyków dziewczętom, w zamian za “świadczenie usług seksualnych”

Aktualizacja: 2009-11-21 3:19 pm

“Bogaty rabin finansował operacje handlu narkotykami i podawania narkotyków dziewczętom, w zamian za usługi seksualne.” – pisze prasa brytyjska na podstawie ujawnionych przez sąd w dniu 18 listopada br. informacji.

54-letni rabin Baruch Chalomish został aresztowany, wraz ze swoim przyjacielem, 54-letnim Nasir Abbas w styczniu br. Policja przeszukała domy obu aresztowanych, znajdując w nich kokainę i dużą ilość gotówki.

Podczas przesłuchań, Abbas wyznał, że rabin Chalomish “nie handlował narkotykami, lecz dawał je każdej młodej kobiecie, która odwiedzała go w jego apartamencie w Shude Hill, Manchester, w zamian za ‘świadczenie usług seksualnych'”. Sąd niezupełnie przyjął zeznania przesłuchiwanych, niezmiennie twierdząc, iż rabin Chalomish nie tylko wymuszał “usługi seksualne”, lecz również handlował narkotykami. “Nasze informacje wskazują, że Nasir Abbas i rabin Chalomish handlowali substancjami kontrolowanymi.” – powiedział prokurator Michael Goldwater.

Rabin Chalomish przyznał się do dwóch przypadków posiadania kokainy. Nasir Abbas nie raczył przybyć na posiedzenie sądu.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Mail Online
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=15904 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]