UK: Bogaty rabin aresztowany za podawanie narkotyków dziewczętom, w zamian za „świadczenie usług seksualnych”

„Bogaty rabin finansował operacje handlu narkotykami i podawania narkotyków dziewczętom, w zamian za usługi seksualne.” – pisze prasa brytyjska na podstawie ujawnionych przez sąd w dniu 18 listopada br. informacji.

54-letni rabin Baruch Chalomish został aresztowany, wraz ze swoim przyjacielem, 54-letnim Nasir Abbas w styczniu br. Policja przeszukała domy obu aresztowanych, znajdując w nich kokainę i dużą ilość gotówki.

Podczas przesłuchań, Abbas wyznał, że rabin Chalomish „nie handlował narkotykami, lecz dawał je każdej młodej kobiecie, która odwiedzała go w jego apartamencie w Shude Hill, Manchester, w zamian za 'świadczenie usług seksualnych'”. Sąd niezupełnie przyjął zeznania przesłuchiwanych, niezmiennie twierdząc, iż rabin Chalomish nie tylko wymuszał „usługi seksualne”, lecz również handlował narkotykami. „Nasze informacje wskazują, że Nasir Abbas i rabin Chalomish handlowali substancjami kontrolowanymi.” – powiedział prokurator Michael Goldwater.

Rabin Chalomish przyznał się do dwóch przypadków posiadania kokainy. Nasir Abbas nie raczył przybyć na posiedzenie sądu.

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Mail Online | http://www.dailymail.co.uk/news/article-1229036/Rabbi-traded-cocaine-sexual-services.html

Skip to content