Kardynał Napier: FAO nie zna problemów żywnościowych Afryki, bo “Afryka nie potrzebuje GMO, lecz wody”

Aktualizacja: 2009-11-19 12:00 pm

“Z pierwszych informacji, które dzisiaj rano przeczytałem o szczycie FAO, odnoszę wrażenie, że organizacja ta nie zdaje sobie  sprawy z prawdziwych problemów żywnościowych Afryki.” – powiedział kardynał Wilfrid Fox Napier, arcybiskup Durbanu w wywiadzie dla watykańskiej agencji informacyjnej Fides, komentując tym samym otwarcie szczytu FAO w Rzymie. [FAO – Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa – Food and Agriculture Organization of the United Nations – agencja ONZ]

“Afrykańczycy nie potrzebują żywności modyfikowanej genetycznie – GMO, lecz potrzebują wody.” – woła kardynał Napier do politycznych decydentów i biurokratów z globalistycznej agencji FAO. “Mamy uprawy bez modyfikacji genetycznych, które dobrze rosną jeśli dostarczy się im odpowiedniej ilości wody.

Kardynał Napier, który przebywa w Rzymie na obradach plenarnych Kongregacji ds Ewanelizacji, wyraził również zastrzeżenia odnośnie do organizowanych w przyszłym roku w Republice Południowej Afyki Mistrzostw Świata w piłce nożnej. “Największe wątpliwości dotyczą możliwości wybuchowego wzrostu prostytucji.” – stwierdza kard. Napier, i dodaje “Wygląda na to, że federacja FIFA naciska na rząd Południowej Afryki aby ten doprowadził do dekryminalizacji prostytucji.”

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Agenzia Fides (16/11/2009)
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=15772 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]