Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: Demoralizujący „podręcznik seksuologii” dla dziesięciolatków

Organizacja Planned Parenthood („Planowane rodzicielstwo”) – największy na świecie koncern aborcyjny – demoralizuje już nie tylko młodzież, ale i prowadzi intensywną kampanię skierowaną do najmłodszych.

W kampanii o nazwie „To jest całkowicie normalne” („It’s Perfectly Normal„) skierowanej dla dziesięcioletnich dzieci, mowa jest m.in. o „seksie oralnym i analnym” oraz o „prawidłowym sposobie zakładania kondomów”. Poradnik ten na stronie 15 wyjaśnia dzieciom, iż „Podczas stosunku płciowego – czyli tego co nazywamy określeniem „mam seks” – używane są penis i wagina lub buzia i genitalia lub penis i odbyt.”
Na stronach 17-18 tego podręcznika dla dziesięciolatków, Planned Parenthood poucza, iż „Niektórzy ludzie nie zgadzają się z gejami i lesbijkami (odrzucają ich), ale ludzie ci zwykle nie wiedzą nic albo wiedzą bardzo mało o homoseksualistach i ich zapatrywaniach, i często bazują swoją bojaźń na dezinformacji, a nie na faktach.”
Na stronie 23 obok zamieszczonego rysunku dziewczynki stojącej w rozkroku i zaglądającej sobie lusterkiem w odbyt, następuje wyjaśnienie anatomii i zachęca się do „zaglądnięcia sobie”. „Jeśli dziewczyna lub kobieta jest ciekawa jak te otwory wyglądają, może ona przytrzymać sobie lusterko pomiędzy nogami i zaglądnąć sobie.”

Dalej, na kilkudziesięciu kolejnych stronach, następują liczne inne rysunki i objaśnienia ze szczegółami łóżkowymi – wszystko ku indoktrynacji dziesięcioletnich dzieci.

American Life League – ALL, znana organizacja pro-life, informuje społeczeństwo amerykańskie o prowadzonej przez „Planowane rodzicielstwo” kampanii demoralizacji dzieci i młodzieży.

 

Kliknij na obrazek aby go powiększyć.
Ulotka z ostrzeżeniem i kilkoma przykładami demoralizującego podręcznika Planned Parenthood dla dziesięciolatków.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

.