Nacjonaliści przeciwko pedofilom

Głogów. Nie milkną echa skandalu na głogowskim basenie. Nieco ponad tydzień temu 34-latek wykorzystał seksualnie czternastolatka. Jak zapowiada na łamach swej witryny internetowej Nacjonalista.pl, Narodowe Odrodzenie Polski, działacze tej organizacji przeprowadzą na terenie miasta akcję przeciwko pedofilii.

Jak wypowiada się jeden z członków Narodowego Odrodzenia Polski, dla zwyrodnialców którzy zaspokajają swoje żądze, wykorzystując niewinne dzieci, może być tylko jedna kara – kara śmierci. I o tym właśnie zamierzają głośno mówić działacze NOP-u. Są oni przekonani, że takiego samego zdania jest większość społeczeństwa. Liczą również na poparcie mieszkańców Głogowa w tej sprawie.

– Pomysł nie wziął się znikąd. Jest to przedłużeniem akcji informacyjno propagandowej, którą jako NOP prowadzimy nie tylko w Głogowie, ale też na terenie całego kraju. Uważamy, że pedofilią należy walczyć stosując najbardziej radykalne środki, a więc wprowadzenie kary śmierci za akty pedofilskie – powiedział nam Daniel Dyduk, lider sekcji młodych Narodowego Odrodzenia Polski w Głogowie.

Jak powiedział nam działacz NOP-u. W ramach akcji w mieście pojawią się ulotki. Ich treść będzie informowała o tym, jakie zagrożenia niesie za sobą pedofilia.

Za: kontrrewolucja | http://www.kontrrewolucja.bnx.pl/news.php?readmore=2184

Skip to content