Chrześcijańskie symbole zbeszczeszczone przez zwolenników aborcji

Aktualizacja: 2009-10-5 10:02 pm

Płonąca Biblia i odwrócone krzyże wrzucone do rzeki. Opis satanistycznego wybryku? Nie – w ten sposób „zwolennicy wyboru” protestowali w Berlinie przeciwko obrońcom życia.

Zwolennicy zabijania dzieci nienarodzonych ze Związku Przeciwko Religijnemu Fundamentalizmowi zakłócili pod koniec września Marsz Źycia w Berlinie. Rzucili chrześcijanom pod nogi płonące Pismo Święte. Mieli też ze sobą transparenty z hasłami „Orgazm zamiast Wieczerzy Pańskiej” i „Gdyby Maryja dokonała aborcji, zostalibyście nam oszczędzeni”. Ponadto nieśli odwrócone krzyże, które po kontrmanifestacji wrzucili do rzeki Sprewy.

Przewodniczący Federalnego Związku Prawa do Źycia, organizacji współuczestniczącej w Marszu, Martin Lohmann, jest zaskoczony niewielkim zainteresowaniem mediów tym wydarzeniem. Stwierdził, że brakuje mu oburzenia, jakie pojawiłoby się, gdyby chodziło o symbole żydowskie czy muzułmańskie. – Chrześcijańscy obrońcy życia darzą szacunkiem wszystkie symbole religijne – zaznaczył.

Egzemplarz Pisma Świętego podpalony przez zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych w Berlinie.

Egzemplarz Pisma Świętego podpalony przez zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych w Berlinie.

Niemieccy proliferzy zaprezentowali 4 października zbeszczeszczoną Biblię dziennikarzom. Nie spłonęła cała, gdyż jednemu z uczestników Marszu z 26 września udało się ją ugasić. Okazało się także, że aborcjoniści wyrwali z niej wcześniej część kartek.

Lewaccy wandale zorganizowali swój protest pod hasłem walki przeciwko religijnemu fundamentalizmowi – Jesteśmy ludźmi opierającymi się na fundamencie. Jesteśmy też tolerancyjni i pokojowo nastawieni – skomentował zarzut Lohmann.

W Marszu dla Źycia wzięło udział ok 1300 osób. Zwolenników zabijania było ok. 400.

To nie jedyna antychrześcijańska akcja ostatnich dni na obszarze niemieckojęzycznym. W niedzielę wierni parafii Jungholz w Austrii zauważyli, iż do śpiewników kościelnych ktoś włożył zdjęcia pornograficzne. Ponadto do czterech książeczek przyklejono gwiazdę Dawida z wpisaną w nią swastyką.

sks/Idea.de/Kath.net

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=14578 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]