Węgry: Wiceszef największej żydowskiej organizacji – złodziejem-kieszonkowcem

István Krausz, wice-prezydent największej działającej na Węgrzech organizacji żydowskiej Mazsihisz, został przyłapany na bezczelnej kradzieży i w świetle niezaprzeczalnych dowodów skazany przez sąd w Pecs na rok nadzoru. Krausz zrezygnował z pełnienia funkcji organizacji żydowskiej, a jej prezydent, Péter Feldmájer tłumaczył zuchwałą kradzież w wywiadzie dla agencji MTI, że „był to akt zupełnie niezrozumiały, moment szaleństwa.”

W sierpniu br., podczas płacenia w kasie stacji benzynowej, Krausz w zuchwały sposób ukradł jednemu z klientów stacji portfel, w którym znajdowało się 1676 Euro. Oskarżony o kradzież, zaprzeczał, dopiero podczas śledztwa i ujawnieniu jednoznacznych nagrań filmowych zarejestrowanych przez kamery przemysłowe, przyznał się do winy.

Zainstalowana na Węgrzech „Federacja Węgierskich Żydowskich Religijnych Społeczności” Mazihisz, specjalizuje się w „tropieniu antysemityzmu”, dopuszcza się paralegalnych i nielegalnych działań (tzw. lobbing) w celu zastosowania prawa o „negowaniu Holokaustu” oraz walczy z przejawami węgierskiego patriotyzmu, wykorzystując środki medialnych napaści na prawych obywateli Węgier i organizacje narodowe.

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: MNO | http://www.mno.hu/portal/663558 | kuruc.info | http://kuruc.info/r/39/46862/

Skip to content