Węgry: Wiceszef największej żydowskiej organizacji – złodziejem-kieszonkowcem

Aktualizacja: 2009-09-18 10:52 am

István Krausz, wice-prezydent największej działającej na Węgrzech organizacji żydowskiej Mazsihisz, został przyłapany na bezczelnej kradzieży i w świetle niezaprzeczalnych dowodów skazany przez sąd w Pecs na rok nadzoru. Krausz zrezygnował z pełnienia funkcji organizacji żydowskiej, a jej prezydent, Péter Feldmájer tłumaczył zuchwałą kradzież w wywiadzie dla agencji MTI, że “był to akt zupełnie niezrozumiały, moment szaleństwa.”

W sierpniu br., podczas płacenia w kasie stacji benzynowej, Krausz w zuchwały sposób ukradł jednemu z klientów stacji portfel, w którym znajdowało się 1676 Euro. Oskarżony o kradzież, zaprzeczał, dopiero podczas śledztwa i ujawnieniu jednoznacznych nagrań filmowych zarejestrowanych przez kamery przemysłowe, przyznał się do winy.

Zainstalowana na Węgrzech “Federacja Węgierskich Żydowskich Religijnych Społeczności” Mazihisz, specjalizuje się w “tropieniu antysemityzmu”, dopuszcza się paralegalnych i nielegalnych działań (tzw. lobbing) w celu zastosowania prawa o “negowaniu Holokaustu” oraz walczy z przejawami węgierskiego patriotyzmu, wykorzystując środki medialnych napaści na prawych obywateli Węgier i organizacje narodowe.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie MNO | kuruc.info
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=14094 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]