Aktualizacja strony została wstrzymana

Raport parlamentu Rosji: Stany Zjednoczone pracują nad stworzeniem „uniwersalnej” genetycznie zmodyfikowanej broni biologicznej

Po wnikliwym śledztwie, komisja parlamentarna Federacji Rosyjskiej ustaliła, że Stany Zjednoczone pracują nad stworzeniem „uniwersalnej” genetycznie zmodyfikowanej broni biologicznej, zaprojektowanej celem zainfekowania śmiertelną bronią ludzi, zwierząt i upraw rolnych.

„Jej użycie wiąże się między innymi z celem wyrządzenia wrogowi dużych i nieodwracalnych szkód ekonomicznych” – napisała komisja w swoim końcowym raporcie, obawiając się dalej prowadzonych na Ukrainie biolaboratoriów, kierowanych przez Pentagon.

„Potajemne i ukierunkowane użycie takiej broni w oczekiwaniu na pozytywną nieuniknioną bezpośrednią konfrontację militarną mogłoby stworzyć znaczącą przewagę sił amerykańskich nad przeciwnikiem, nawet wobec tych, którzy posiadają inne rodzaje broni masowego rażenia” – dodaje raport.

Jak stwierdza raport, w opinii amerykańskich wojskowych „Posiadanie takiej wysoce skutecznej broni biologicznej stwarza realne przesłanki do zmiany charakteru współczesnych konfliktów zbrojnych”.

Raport idzie nawet dalej, ostrzegając: „Wydaje się, że prawdziwym celem wojny na Ukrainie jest obrona biolabów, w których produkuje się tę broń biologiczną do wykorzystania przez globalistów przeciwko ludzkości.”

 

Należy dodać, że amerykański potencjał militarny – z rocznym budżetem dochodzącym do biliona dolarów rocznie (ang. trillion), co stanowi 40% światowych wydatków na ten cel i jest kwotą większą od wszystkich 15 kolejnych państw razem wziętych – obejmuje również intensywne badania nad rozwojem nowej broni biologicznej. Testowane są bronie biologiczne nowej generacji z możliwością precyzyjnego celowania np. w grupę etniczną charakteryzującą się wspólnymi markerami genetycznymi.

Nową broń można również łatwo ukryć i rozprowadzać w postaci różnego rodzaju produktów mogących być legalnie rozprowadzanych na rynku, a wykrywanie takich zagrożeń biologicznych jest nie tylko utrudnione, ale może być praktycznie niemożliwe.

Dzisiejsze Stany Zjednoczone – uprowadzone przez tajemne siły wywodzące się z kręgów syjonistycznych de facto kierujące tym Imperium Zła – stały się największym zagrożeniem ludzkości, a szczególną rolę odgrywają tutaj badania nad bronią biologiczną.

Należy podkreślić, że cały amerykański program rozwoju i rozprowadzania każdej pojedynczej fiolki tzw. szczepionki przeciwko Covid-19, był kontrolowany przez amerykański Departament Obrony. W świetle dotychczas dostępnych materiałów wiele wskazuje również, że biolaboratoria w dyspozycji Pentagonu były zaangażowane w prace nad patogenami z syntetycznym białkiem kolca, które nie mają ani funkcji ani wyglądu tworów określanych przez naukę jako „wirusy”.

Stany Zjednoczone prowadzą co najmniej 336 wojskowych laboratoriów biologicznych, ulokowanych na całym świecie, w tym nadzorowały co najmniej 26 biolaboratoria na Ukrainie, przed interwencją Rosji, która w oczywisty sposób miała prawo czuć się zagrożona.

Oprac. www.bibula.com
2021-04-17

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Skip to content