Aktualizacja strony została wstrzymana

Kalifornia: nielegalni uchodźcy mogą zostać… policjantami

W stanie Kalifornia rządzonym przez komunistycznego gnębiciela Gavina Newsom, wprowadzono nowe prawo, które pozwala na zatrudnianie w policji i innych rządowych agencjach sprawujących nadzór nad bezpieczeństwem (law enforcement), osób bez obywatelstwa amerykańskiego, a nawet bez prawa legalnego pobytu (Green Card).

Gubernator Newsom podpisał w zeszłym roku ustawę S.B. 960, wchodzącą w życie, która zmniejsza dotychczasowe wymagania zatrudnienia w policji, przyzwalając w rezultacie na zatrudnianie niedawno przybyłych nielegalnie do USA tzw. imigrantów (czytaj: kryminalistów łamiących prawo) jako policjantów.

Rewolucyjne komunistyczne zmiany przeprowadzane przez reżim gubernatora Newsom powodują, że kryminaliści napływający poprzez południową, niestrzeżoną granicę, otrzymują specjalne przywileje – wraz z legalnym prawem do pracy i innymi zapomogami społecznymi – w stanie Kalifornia, a teraz będą mogli stać się legalnymi nadzorcami policyjnymi amerykańskich obywateli.

W okresie od lutego 2021 do października 2022 reżim Bidena i jego stanowych zarządców spowodował napływ 1,5 miliona nielegalnych, kryminalnych osobników, którzy – uzyskując od reżimu prawo do pracy – mają prawo do otrzymania stałego pobytu w USA, oczywiście na koszt Amerykanów. Ta oficjalna liczba dotyczy tylko osób złapanych na granicy i legalnie wpuszczonych, zaś prawdziwa liczba nielegalnych kryminalistów, którzy przekroczyli granicę może być kilkakrotnie większa.

 

Podobnie dzieje się w innych stanach rządzonych przez komunistycznych polityków. Np. w Nowym Jorku, nielegalni kryminaliści, którzy w tym Santuary City nagle stają się legali i są ubóstwiani, mieszkają w luksusowych hotelach. Pomimo, że mieszkają za darmo i za darmo są karmieni, są na tyle wybredni, że codziennie wyrzuca się z jednego tylko hotelu zamieszkałego przez tych kryminalistów, ponad tonę jedzenia.

 

 

Oprac. www.bibula.com
2023-01-13
na podstawie California Legislative Information

Skip to content