Aktualizacja strony została wstrzymana

Bezczelna chutzpah braci Kaczyńskich i ich przybudówki partii PiS

Tak- jak było do przewidzenia 70-rocznica napaści Niemiec na nasz kraj została wykorzystana przez różne służby specjalne, a szczególnie niemieckie do uruchomienia swojej propagandy dążącej do zdjęcia odpowiedzialności za wybuch II wojny światowej z Niemiec i przerzucenie jej na Rosję. Jeżeli Hitler słuchal zza grobu wypowiedzi braci Kaczyńskich to napewno zrywal boki. Zapewne jest dumny, że takich szkodników polskiej sprawy sami Polacy dopuszczają do władzy, a ich partia o nazwie PiS stała się sprzymierzeńcem interesów niemieckich w Polsce.

Oczywiscie, o tej chutzpie nikt w Polsce i w świecie ani nie mówi o tych, ktorzy odegrali głowna role. Nawet nikt nie wspomni o roli, jaką odegrali bankierzy Swiatowej Finansjery w budowie potężnych partii – Komunistycznej Partii Bolszewikow i jakoby z rozpedu w ciagu zaledwie 5 lat niemieckiej nazistowskiej NSDAP, promocji Hitlera w dojściu do władzy i przygotowaniu wojny. Bo to był ten sam proces, finansowany przez bankierów z Nowego Yorku, ktory doprowadzil do dojścia do władzy bolszewikow na czele z Leninem, który wymordował blisko 40 mln Rosjan.

To Nowojorscy Banksterzy wymyślili i wykreowali Lenina, Trockiego, Stalina i Hitlera. To oni do dnia dzisiejszego powołują władze w wszystkich kluczowych państwach na świecie, nazywając te narzucone powołania „wyborami demokratycznymi”. Wszedzie idzie im to – jak z płatka, kolorowe rewolucje, przewroty aksamitne i tylko nie bardzo im to wyszło z Rosją i stąd to wycie.

Dlaczego, przy takiej specjalnej rocznicy, wydarzeń – które tak okaleczyly Ludzkość, zbiera sie tłumy głow panstw, klepie frazesy… a celowo pomija się prawdziwych mocodawców i sprawców wszystkich światowych wojen, oraz rewolucji? Przecież ten proces dalej trwa… Dowodem na takie postępowanie jest napaść bezprawna na suwerenne państwa takie, jak Irak i Afganistan, gdzie prym w tym ataku wiedli politycy z Polski – bracia Kaczyńscy i Aleksander Kwaśniewski.

Kiedy w latach 2001-2005, Polska partia LPR podniosła sprawę odszkodowania za zniszczenia wojenne dokonane przez Niemców w Polsce podczas II wojny światowej, PiS udawało, że jest po naszej stronie; gdy tylko zdobyli władzę, a prezydentem został jeden z braci Kaczyńskich – natychmiast sprawę o odszkodowanie Kaczyńscy wyciszyli. Dzisiaj głównego wroga widzą w Rosji i w premierze Putinie, który według nich jest zły, ponieważ przepędził oligarchię żydów rosyjskich i banksterow, którzy zajmowali się rozkradaniem majątku rosyjskiego narodu.
Za taki czyn w świecie neokonserwatystów-syjonistów jesteś skazany na ciągły atak. Niestety prym w tym ataku w tej części Europy wiodą bracia Kaczyńscy, posuwając się do tego, że fałszują historię naszego narodu, aby tylko dokuczyć Rosji, a szczególnie premierowi Putinowi. Dlatego Kaczyńscy i ich przybudówka PiS wmawiają opinii światowej, że Stalin był Rosjaninem, że kat Polaków Beria był Rosjaninem, jak i wielu innych podobnych zbrodniarzy i zwyrodnialcow w Związku Sowieckim. Przecież dobrze wiedzą, że ci mordercy nie byli Rosjanami! Tak – jak w Polsce Polacy-katolicy nic nie mieli wspólnego z komunizmem. Prawda jest, ze sowieccy Komisarze przyczynili się, lub byli bezpośrednimi sprawcami ludobójstwa na Polakach w liczbie 200 tysięcy. Ale przeciez dokladnie tyle samo, jesli nie wiecej w okrutny sposób zamordowanych zostało Polaków na Kresach Wschodnich przez bandy ukraińskich szowinistów kierowanych przez ludobojcze organizacje UPA-OUN. O tych zbrodniach bracia Kaczyńscy milczą, czyżby „wielki brat zza oceanu nie pozwolił wyjaśniać ludobójstwa na dzieciach, kobietach, starcach dokonanych przez Ukraińców?

Dlaczego pan Kurtyka – szef IPN tuszuje te mordy, a tak chetnie bierze udział w obrzydliwej grze przeciw Rosji. Podobnie zachowuje się szef BBN Aleksander Szczygło, który przygotował na kolanie kilka kartek papieru prymitywnego tekstu, kompromitującego i bardzo szkodzącego gospodarczym interesom Polski. Szczygło wyszkolony w USA jest tak ograniczony, że nawet nie zdaję sobie sprawy- jak jest w obrzydliwy sposób wykorzystywany przez swoich mocodawców.

Dlaczego BBN nie zajmie się kompromitacją polskich władz, które odpowiadają za uzbrojenie zakupionego na rzecz wojska samolotu F-16 w USA, oraz skandalem związanym z tzw. offsetem. W tych sprawach jest potrzebny pilny raport, ale napewno go nie będzie, ponieważ ich mocodawcy na to nie pozwolą …

Bracia Kaczyńscy i podległe im urzędy na czele z BBN i IPN kompromitują Polskę na arenie międzynarodowej, szkodzą stosunkom gospodarczym Polski, skłócają Polaków, fałszują historię Polski, niszczą polską suwerenność narodową. Stawiają wyżej swoją służalczość wobec swych mocodawców z Wall Street, odbudowy prawdziwej niepodległości Polski.
Bracia Kaczyńscy i ich przybudówka partyjna PiS „godnie” zastępują wrogie Polsce byłe partie o nazwach UD i UW. Najlepszym dowodem były te tzw. obchody 70-rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, podczas których bracia Kaczyńscy nie potrafiąc godnie i mądrze uwypuklić polskich interesów narodowych, dopuscili się zwykłej, skandalicznej, populistycznej przepychanki politycznej z historykami z Rosji. Bracia Kaczyńscy nie odróżnili kata od ofiary, nie odróżnili dobra od zła, prawdy od kłamstwa, pychy od skromności. Bracia Kaczyńscy pragną ciągłych sporów o mordy na Polakach dokonanych przez Sowietów na wschodzie, ale obwiniając o nie Bogu ducha winnych Rosjan – zamiast dążyć do ujawnienia całej prawdy o zbrodniach i zbrodniarzach, a w szczególności ich zbrodniczej genezy i autorów morderczych planów. Taki zamęt i zwykła chutzpah potrzebna jest Kaczyńskim do ciągłej awantury politycznej z Rosją w interesie Niemiec i USA.
Módlmy się – żeby dobry Bóg nigdy więcej nie dopuśclił ich do władzy w Polsce.

Zygmunt Wrzodak
Poseł na Sejm R.P. IV i V kadencji
Były działacz Solidarności

Za: Dziennik gajowego Maruchy | http://marucha.wordpress.com/2009/09/10/zygmunt-wrzodak-bezczelna-chutzpah-braci-kaczynskich/