Aktualizacja strony została wstrzymana

Odwrotna transkrypcja RNA-DNA poprzez „szczepionki”, i to już w 6 godzin?

Przed ofiarami eksperymentu medycznego poprzez przyjęcie do organizmu preparatu genetycznego reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, przyszłość w postaci utraty zdrowia i inne konsekwencje są tylko kwestią czasu.

Tzw. szczepionki opracowane na bazie technologii mRNA są nie tylko „terapią komórkową i genową”, jak przyznał to szczerze rok temu Stefan Oelrich, dyrektor firmy Bayer i nie tylko są nieskuteczne w swym reklamowanym celu (nie zapobiegają tzw. chorobie Covid-19, nie zapobiegają rozprzestrzenianiu się tzw. koronawirusa), lecz wprost doprowadzają do milionów zejść śmiertelnych, urazów, powikłań, pojawiania się chorób nowotworowych i autoimmunologicznych.

Co więcej, to co było dotychczas wielką niewiadomą i największym niebezpieczeństwem zabawy naukowców w genetyczne eksperymenty, czyli trwała przemiana DNA organizmu zaszczepionego, jest coraz bardziej prawdodpodobną możliwością.

Na początku tzw. pandemii głosy prawdziwie zatroskanych naukowców ostrzegały przed bezkrytycznym przyjęciem zapewnień producenta tzw. szczepionek oraz podległych firmom farmaceutycznym agencji regulacyjnych.

Przypomnijmy, że w Polsce, w styczniu 2021 roku prof. zw. dr hab. Roman Zieliński odpowiedział publicznie członkom Komitetu Genetyki Człowieka i Patologii Molekularnej PAN, którzy w swoim „Stanowisku w sprawie rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji o szczepionkach przeciw COVID-19 oraz testach PCR” zarzucali prof. Zielińskiemu, że „szerzy nieprawdziwe informacje”, bowiem ostrzegał on przed możliwością przepisania RNA na DNA.

Autorzy Stanowiska PAN – czyli dla nas banda złoczyńców, bufonów, cyników bądź sprzedajnych szarlatanów – pisali, że (cytat) „jest nieprawdą, że RNA podawany w szczepionce przeciw COVID-19 zostaje przepisany na DNA”. Oczywiście niczym, zupełnie i absolutnie niczym nie poparte zapewnienie tych hochsztaplerów, stało się merketingowym „dowodem” rozpropagowywanym przez kolejną bandę społecznych szumowin, czyli dziennikarzy. W ślad za tym, miliony zdezorientowanych konsumentów zawierzyło politykom, pasterzom, „ojcom dyrektorom”, lekarzom, profesorom i innym głosicielom nieskazitelnej Świętej Szczepionki.

Dzisiaj, gdy miliony łatwowiernych i zaszczepionych ludzi pożegnało się już z tym światem, gdy setki milionów cierpi na przewlekłe choroby, gdy codziennie oglądamy – pomimo cenzury medialnej – nagłe i „niewyjaśnione” zgony, gdy statystycy, ubezpieczalnie, zakłady pogrzebowe notują niesamowite odchylenia od norm zgonów, dzisiaj przebijają się informacje i kolejne ostrzeżenia przed tym co nieodwracalne: przed tym, że podawana w „szczepionce” konstrukcja genowa mRNA jednak ULEGA odwrotnej transkrypcji i WNIKA do jądra komórkowego.

W najnowszym materiale dr Stephanie Seneff z MIT mówi wprost, że mRNA ulega odwrotnej transkrypcji w DNA, i to w zaledwie 6 godzin!

 

 

W podobnym tonie ostrzega dr Robert Malone – pionier technologii mRNA (i sam zaszczepiony, czego dzisiaj żałuje…) – który wyjaśnia możliwość szybkiej przemiany mRNA w DNA w komórkach rakowych. Czy dlatego notujemy teraz nagły wzrost pojawiania się nowotworów i gwałtownego nawrotu wyleczonych przypadków?

 

 

Niedaleka przyszłość jeszcze bardziej zintensyfikuje te procesy przynosząc jeszcze więcej ofiar śmiertelnych i niezliczoną liczbę obłożnie bądź przewlekle chorych.

Zaszczepieni mają zatem dwa wyjścia: przyznać się do popełnionego błędu, przyznać się, że dziecinnie ulegli propagandzie medialnej, wszcząć jak najszybciej różne programy detoksykacyjne, które choćby w minimalnym stopniu pozwolą na wzmocnienie organizmu – bo wyrządzone organizmowi zło jest niestety nieodwracalne – przeprosić tych, których bezzasadnie obrażali, przyłączyć się do ruchów dążących do uwolnienia się od rządzącej kasty narzucającej i stręczącej niebezpieczne preparaty wraz z przygotowaniem im sprawiedliwych procesów karnych, oraz zastanowić się nad kresem swojego życia. To jedno.

Drugie wyjście dla zaszczepionych (oraz promotorów zguby), to brnięcie w dotychczasową przepaść, ciągnąc za sobą wszystkich i cały świat. To właśnie ta grupa najbardziej dąży do przykrycia wyrządzonego zła, poprzez kolejne zło, tym razem wywołanie Wielkiej Wojny, która ma przenicować ludzkość w ramach już szykowanego „resetu”.

Stany Zjednoczone oraz Watykan – dwa największe obecnie Imperia Zła – wraz ze światowym kłębowiskiem swojego politycznego żmijowiska, pragną zniszczyć Człowieka jako Dzieło Boże i przemienić go w transhumaniczną, łatwosterowalną maszynę

Oprac. www.bibula.com
2022-11-30

Skip to content